2752
2734
عنوان

بد جور تو دوراهی موندم میشع بیای

317 بازدید | 24 پست

من پسر عمم اسمش مبین هست دوس دختر داره تقریبا نامزدن اسم نامزدش ساغر بعد ساغر خیلی مهربونه و خوش قلب و با حوصله اس ک نگم براتووونننننن فک کنم ۲۲ سالش باشه .بعد این مامان و باباش و برادر ۱۶ سالش  رفتن اسپانیا ولی نذاشتن ساغر بره گفتن سنت بالای ۱۸ خودت باید اقدام کنی بعد اینم اقدام کرده رفته داره اونجا درس میخونه مبین هم چند وفت دیگ به خاطر ساغر میره اسپانیا

بعد میخوام با ساغر دوست بشم ولی نمیدونم چجوری اقدلم گنم و بهش بگم از ی طرفی عم من از مبین و عمم خجالت میکشم و خیلی وقته کلا ندیدمشون اگ برم با ساغر دوست بشم حتما میره و ب مبین میگ و ساغر با مامان بزرگم خیلییی ارتباط داره مبین میشه نوه ی مامان بزرگم اها اینم بگم مامان بزرگم از این امروزیاست بعد عمم و مبین اتها تو کیش زندگی میکنن شوهر عمم طلاقشون داده .

مامانم میگ برا دوستیتون اصلا سنتون به هم نمیاد ولی خیلییی مهرش به دلم نشسته ۱۴ سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بهش میگم دیگ اول میگم البته اگ تو دوست داشته باشی

نه فدات شم اینکارو نکن

از سرت میپره مهرش

ممکنه به اونا بگه و تو ضایع شی و اینکه تو نسبت بهش علاقه شدید داری و اون طبیعتا نداره و این موضوع برات دردسر ساز میشه

2706