2752
2734

سلام 

از بهمن سال ۱۴۰۱ تا همین الان با آدمای مختلفی به قصد ازدواج آشنا شدم و هر کدوم هم یه مشکلی داشت

منم حقیقت دیگه اون شوق و ذوق سابق رو ندارم حتی نمیخوام واسه کسی تعریف کنم که دارم با چه کسی آشنا میشم یا اصن در حال آشنایی هستم یا نه

تصمیم گرفتم اول خودم آشنا شم یکم که جدی شد خبر بدم لااقل برای خانواده اینطور پیش برم

درسته

فک میکنم دیگه هر چی مشورت کردم بسه

بعد از ۲۸ سال عمری که از خدا گرفتم بنظرم توانایی پیش بردن مراحل آشنایی تا مرحله ی نیمه نهایی بدون مشورت دیگران رو دارم😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فک میکنم دیگه هر چی مشورت کردم بسه بعد از ۲۸ سال عمری که از خدا گرفتم بنظرم توانایی پیش بردن مراحل ...

اره ولی وابسته اش نشو که توی فینال پذیرفته نشد بتونی بذاریش کنار  

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس