2752
2734
عنوان

۲۷ ام iui تعیین جنسیت پسر انجام دادم خیلی درددارم

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 71 پست
شما تعین جنسیت کردید؟موفق بوده؟

نه 

من برا بارداری انجام دادم

گفتم ک دکترم اصلا برا تعیین جنسیت انجام نمیداد میگفت مطمئن نیست و ممکنه شانسی درست دربیاد

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه  من برا بارداری انجام دادم گفتم ک دکترم اصلا برا تعیین جنسیت انجام نمیداد میگفت مطمئن نیست ...

قبل ای یو آی خودتون و همسرتون چه داروهایی مصرف کردید؟

دکترتون کی بود؟

رژیم غذایی هم داشتید؟

ببخشیدا ولی تاثیری نداره  به شما اسپرم شوهرتو تزریق کردن ک همه کروموزوماشون مثل همه کرومزوم ه ...

گلم جدا سازی میکنم اسپرم شوهرمو که گرفتن ۳.۴ ساعت تو دستگاه گذاشتم

اسپرمای دختری رو میشورن

و اینکه بعد از انجامiuiرفتیم برای جواب آزمایش همسرم

زده ۵ میلیون اسپرم پسری سالم داشته که انتقال دادن

دیگه شانسیه میبینی یکیش میگیره میبینی هم تخمک میچسبه به همون یه اسپرم دختری ک اشتباه تزریق شده

نمیشه گفت iuiتعیین جنسیت نمیکنن من زن داداشم و دخترداییم و عروس داییم همه با iuiپسردار شدن

ولی درصد خطا که ۲۰ درصد داره دیگه شانس خیلی دخیله و البته خواست خدا

بله برای صدرصدی فقطivf

ببخشیدا ولی تاثیری نداره  به شما اسپرم شوهرتو تزریق کردن ک همه کروموزوماشون مثل همه کرومزوم ه ...

چرا برعکس میگی گلم کرومزوم زن که دوتا xهستن

مال مرد هست که یه xداره که دختری هست و یه yکه پسری

توiuiتعیین جنسیت xهای اسپرم رو تا حدودی از بین میبرن فقطy ها که پسری هستن رو انتقال میدن

بله مثبت شد  بچم پسره ولی تعیین جنسیت نکرده بودم

بار اول مثبت شد؟

روز چندم تست زدین

علائمتون چی بود ممنون میشم جواب بدین

چون خیلی درد دارم انگار هرلحظه میخوام پرید بشم

بار اول مثبت شد؟ روز چندم تست زدین علائمتون چی بود ممنون میشم جواب بدین چون خیلی درد دارم انگار ه ...

بله خداروشکر

تست اصلا نزدم دکترم گفت روز ۱۵ برم ازمایش

قبل ای یو آی خودتون و همسرتون چه داروهایی مصرف کردید؟ دکترتون کی بود؟ رژیم غذایی هم داشتید؟

خودم داروی تحریک تخمک لتروزولو ی امپول fsh اگ اشتباه نگم روز ۷، ۸ پریودی

دکتر اقاحسینی کلینیک امید

رژیم نه

خودم داروی تحریک تخمک لتروزولو ی امپول fsh اگ اشتباه نگم روز ۷، ۸ پریودی دکتر اقاحسینی کلینیک امید ...

یعنی شما هم درد شدید پریدی داشتین؟

بعد دردتون تا کی ادامه داشت؟

2706