2752
2734

از اول اولش 

موقعی که عقد کردیم تقریبا دوتایی تو یه سال بودیم همیشه شوهرش بهترین چیزا براش فراهم کرد بهترین عروسی بهترین کادوها تو هرمناسبتی بهترین مسافرتا 

حالا هم دوتاییمون بارداریم اون یماه بیشتره منه 

داره بهترین سیسمونی میگیره 

صبحی اومده تو دایرکت میگه من قراره از این پیج کیف لوازم سفارش بدم تو هم ببین اگه چیزی میخوای باهم سفارش بدیم بیاد

رفتم دیدم کیفی که اون پسند کرده 2600!!!!فقط یه کیف ساده بود با گلدوزی ساده 

اونوقت من دیشب با شوهرم بحث میکردم سر اینکه دکتر میخوام برم برم درمونگاه مطب نرم که هزینه ویزیت ندم😢

بیمارستان خصوصی بخوام برم 30میلیون باید بذاریم کنار باید وام بگیریم که اینم من قبول کردم برم دولتی

دختر عمم یه دست لباس سرهمی با کلاه نوزادی خرید 1و700 اونوقت منی که مامانم قرار نیس سیسمونی بده همش دنبال چیزای قیمت مناسبم 

خسته شدم از بس خودمو با اون مقایسه کردم 

همیشه با شوهرم سر هزینه های زندگی بحث داریم 

شوهرم چند ماهیه کار براش نیومده کارت مادرشوهرم دستمونه نمیخوام زیر دین باشیم 

سیسمونی رو خودم میخوام بگیرم درحد لباس و چیزای ضروری بچه بنظرتون با 5.6تومن میشه؟ 

از طرفی شوهرم نمیذاره پولای خودمو خرج کنم میگه نگه دار همه چیشو خودم میگیرم

خسته شدم از زندگیم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان ی چیز میگم به زندگی امیدوار بشی 

من ازدواج نکردم حتی خواستگار برام نذاشتم بیاد 

چون نمیخواستم پدرم بره زیر خرج جهیزیه 

حرف مردم رو به جون خریدم تا خرج نندازم رو دوش خانواده 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

اون مامانش سیسمونی میده؟مامان شما چرا نمیده؟

من مامانم فوت شده خودمون خریدیم در حد همون ۶،۷ تومن

یه کمد و گهواره از دیوار گرفتم نو بودن

لباس و صندلی ماشین و صندلی غذا اینارم تیکه تیکه گرفتیم

باهاش قطع رابطه کن هر کسی که باعث ناراحتی ازارت میشه حتی اگر اون طرف متوجه نشه باهاش ارتباطتتو کم کن مگرنه اسیب بزرگی می بینی خداروشکر خدا بهت بچه سالم داده بقیش خودش میرسونه سعی کن به زندگی عشقولیت بیشتر توجه کنی تا مادیات  ... تو بیرون زندگی دختر عمه اتو میبینی تو زندگیشون نیستی هر زندگی مشکلاتی داره .... 

ظاهر زندگی کسیو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن از کجا میدونی زندگیش خوش وخرم باشه همه مشکلات دارن خداروشکر کن که مشکلاتت با پول حل میشه عزیزم الان خواهر از عمق زندگی خواهرش خبر نداره

نودونه ونیم درصد مشکلاتم با پول حل میشه   
چون خونوادم باهام قهرن 😢

ای جانم انشالله قبل دنیا اومدن کوچولوت آشتی کنین

بنظرم اگه شوهرت راضیه بزار هرچی میتونه بگیره و مانع نشو

وسیله زیاد برندار ولی هرچی میگیری جنس خوب باشه

خیلی چیزارم میتونی بعد دنیا اومدن بگیری

مثلا صندلی غذا تازه از ۶ ماهگی لازم میشه

تخت خواب تا ۲ سال بدرد نمیخوره

2706