2733
2734

من خودم خیلی دختر مودبیم ازخود تعریف نمیکنم واقعا خیلی معدبم با هرکی حرف میزنم همه میگن خیلی خانومه ولی خانوادم حرف دهنشون فقط پایین تنس عصبی میشن فحش پایین تنه میدن خوشحالم پایین تنه شوخی میکنم حالمو دیگ دارن بهم میزنن انقد بیشعوری دیدم ازاینا رو منم داره تاثیر میزاره یه چند روزی همش فحش میدم دهنت سرویس افتاده تو دهنم منی ک همه میکفتن چقدر خانومه بعد من یه فحش میدم کلی کتک میزنن حالا خودشون دعواشون شدنی میشینن فحشای پایین تنه بد میدن  از چشم بد افتادن محبت میکنن ولی این احمق بودنشونو میبینم حالمو بهم میزنه هیچوقت یادم نمیره اونروزی ک بابام برگشت گفت فک نکن زرنگی عوض اینکه جلو پسرای مردم ب.کشی پایین جلو خودم بکش منی که اصلا نمیزارم پسری دستمو بگیره یا کار اضافی کنه 🙂کاری کرده منم روم باز شده هرروز با یه پسر میرم بیرون بخدا من دختری بودم که فقط درس میخوندم کاری ب کسی نداشتم الان درسمو میخونم ولی هرروز با یکی بیرونم بخدا خرابم کردن 😞💔حالم ازخودم و از خانوادم بهم میخوره

خودت رو کارات رو توجیه نکن، وگرنه بیشتر تو منجلاب فرو میری... 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت رو کارات رو توجیه نکن، وگرنه بیشتر تو منجلاب فرو میری... 

خودم میدونم کارم اشتباس ولی ببین وقتی کاری نمیکنی و همش میان میگن لاشی ای ج.نده ای بهت برمیخوره میگی اینا ک دارن اینا و میگن یکاری کنم لاقل نسوزم بخدا خودمم دوست ندارم خستم کردن از زندگی دوست دارم ازدواج کنم ازاین خونه برم اینجا بمونم اینده ای خوبی نخواهم داشت بابام فک میکنه مثلا داره اذبم میکنه نمیپونه ک من ادب داشتم گند زده تو ادبم 

بابای منم مثل باباته فقط فحش میده و تهمت میزنه بخاطر خلاصی از دستش شوهر کردم بدترش دراومد جدا شدم گفتم بابامو تحمل کنم بهتره هرچی بحث کردم دعوا کردم که مودب باشه حرف حالیش نشد بیخیالش شدم

چرااااا این کار احمقانه رو کردی،درستو ادامه بده برو خوابگاه ازشون جداشو و برو سرکار

درسمو میخونم دانشگاه دور قبول شدم نزاشتن برم میگم برم سرکار نمیزارن برم هرکاری کردم نزاشتن الانم دارم کنکور میدم میگن جای دور بیوفتی بیخیالش شو باید نزدیک باشی 

بخدا روانی شدم دوست دارم خودمو گم گور کنم خیلی خستم

بابای منم مثل باباته فقط فحش میده و تهمت میزنه بخاطر خلاصی از دستش شوهر کردم بدترش دراومد جدا شدم گف ...

خیلی سخته🙂💔 

یعنی چی ک پدر ب دخترش بگه عوش اینکه جلو پسرای مردم ب.کشی پایین لذت ببرن جلو خودم بکش 

بخدا راست میگم کاری کرده از نر جماعت بدم میاد از هرچی پسر و مرده فک میکنم پسرا یه حیونن ک فقط دنبال یه چیزن ب هیچ پسری اعتماد ندارم از همشون متنفرم

خیلی سخته🙂💔  یعنی چی ک پدر ب دخترش بگه عوش اینکه جلو پسرای مردم ب.کشی پایین لذت ببرن جلو خود ...

من مادرم فوت کرد اینقد چشم چرونی میکرد مجبور بودم تو خونه حجاب کنم به اولین خواستگارم جواب مثبت دادم راحت شم شوهرمم دخترباز و کثیف دراومد راحت میومد از هرزگیش حرف میزد دیگه جدا شدم بخاطر فرار ازشون شوهر نکن با عقل و منطق شوهر کن

درسمو میخونم دانشگاه دور قبول شدم نزاشتن برم میگم برم سرکار نمیزارن برم هرکاری کردم نزاشتن الانم دار ...

مقاومت کن اگه الان این کارو نکنی به شددددت پشیمون میشی، به اصطلاح خانوادت دارن عمر و جوونیت رو میکشن،برو فقط.....ایکاش یکی بود منو راهنمایی میکرد.

ولی تو به حرفم گوش کن،انقد سماجت کن بی محلی کن که جواب بده

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
خودم میدونم کارم اشتباس ولی ببین وقتی کاری نمیکنی و همش میان میگن لاشی ای ج.نده ای بهت برمیخوره میگی ...

منم زندگیم مث خودته، تو که این کاره نیستی که بخوای از این کارا کنی اون باباتم ببخشید عقده ایه میخواد عذابت بده خلاصه به حرفم گوش کن،تو راهه خودتو برو

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
خیلی سخته🙂💔  یعنی چی ک پدر ب دخترش بگه عوش اینکه جلو پسرای مردم ب.کشی پایین لذت ببرن جلو خود ...

واقعا بابات خیلییییی حرف بدی زده... من که اینجا خوندنم چندشم شد... 

فعلا به نظرمن، بابات رو تحمل بکن، حتماااا برو سرکار و کلاس های مذهبی و خوب... 

اونجا کم کم پیشنهادای خوبی میگیری... 

دانشگاه فرهنگیان هم خوبه. 

فقط و فقط حواست باشه، اگه پسری اومد برای خواستگاری باهاش بیرون برو ببین با مادر و خواهرش چطوری صحبت میکنه، 

وقتی عصبی میشه فوش میده یا نه... 

خسیس هست یا نه، برات خرج میکنه؟! 

بعد باهاش ازدواج کن. باهوش عمل کن

ولی الان، رابطتت رو باهمه پسرا قطع کن تااااا وقتی شوهرت بیاد دستت رو بگیره ببره خونه بخت

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم.