2752
2734

خودت برو 

مشکل اینجاست برای آرامشتون دنبال کسی می گردید 

من خودم تنهایی میرم خیابون گردی کیف هم می کنم 

خیلی وقتها هم با دخترم میرم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مثل خودتم ، شوهرم ک همه اش سر کاره ، با دو تا بچه سخته بیرون رفتن! بیرون رفتن هم خرج داره! وقتی هم میایی بچه ها گشنه اند و غذا آماده نیست

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

من تنهایی قدم زدن رو خیلی دوست دارم 

ایرپاد بزنم یه تیپ جینگول بزنم یه بطری تو دستم بدون کیف و اینا پاساژ گردی کنم آخرشم یه کافه برم و برگردم خونه ولی متاسفانه تمام این مدت باید با همسرم تلفنی در ارتباط باشم ک دیوونم می‌کنه 😂😂😂

ب من تنهایی نمیچسبه 

به خودت انقدر تلقین نکن 

از اینکه بشینی خونه و افسردگی بگیری که بهتره 

من خودمم قدیما می دیدم کسی با خانواده خودش ( تک خانواده ) میرن سفر یا تنهایی میره بیرون همش فکر می کردم بهشون اصلا خوش نمی گذره 

ولی الان با حضور بچه ها اتفاقا خودمونیم خیلی بیشتر بهم خوش می گذره

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

منم تنها ميرم و خيليم خوش ميگذره بهم

ميرم پياده روي، خريد

آدم بايد گاهي مستقل بودن هم بلد باشه تو زندگيش

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️
چرا؟

همسر من زندگیش خلاصه شده تو کارش و من . یه ترسی هم داره هم میخواد مثلا همسر پایه و خفن و بروزی باشه هم پامو بذارم خونه هزارتا فکر و خیال میاد سرش ک بلایی سرش نیاد ، مزاحمش نشن و هزارتا چیز دیگ 😂😂😂

حتی پیش پدر و مادرمم باشم تا یکم دیر جواب بدم ب زمین و زمان زنگ میزنه فلانی چه بلایی سرش اومده چرا جواب نمیده 

از لحاظ خیانت و عدم اعتماد نگران نیست بلکه می‌ترسه بلایی سرم بیاد و منو از دست بده . البته رو اینم داریم کار میکنیم