2733
2734
عنوان

زنان و زايمان اصفهان

827 بازدید | 20 پست

كسي هس ك تجربه زايمان پيش دكتراي اصفانو داشته باشه 

و راضي باشه

بهترين دكتر زنان وزايمان واسه سزارين بنظرتون كيه❓

بلاخره منم مادر شدم خدایا دخترمو برام حفظ کن😍🙏❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا می خوای سزارین بشید؟بعدا مثل من بااین که عمل سزارینم عالی بود آخرش پشیمون میشی. .من که حسرت طبیعی به دلم مونده.بااینکه خودم سزارین اختیاری قبول کردم..آخرش ته ته دلم میگم ایکاش طبیعی زایمان کرده بودم

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇
2731
هنوز دکتر پیدا نکردی     تو هفته 35

من همسرم شيرازيه 

اما ميخام پيش مادرم اينا باشم واسه همين مجبورم اصفهان زايمان كنم دكتر خوبم سراغ ندارم😔

چرا می خوای سزارین بشید؟بعدا مثل من بااین که عمل سزارینم عالی بود آخرش پشیمون میشی. .من که حسرت طبیع ...

من زايمان اولم سزارين بودم مجبوري و بخاطر مشكلم سزارين شدم اين دومين زايمانمه نميتونم طبيعي زايمان كنم

من پیش خانم دکتر آذر دانش سزارین کردم، عالی بود. اول خ محتشم کاشانی

بيهوشي كامل بودي يا بيحسي 

از بخيه هاش راضي بودي 

ك وم بيمارستان زايمان كردي

بيهوشي كامل بودي يا بيحسي  از بخيه هاش راضي بودي  ك وم بيمارستان زايمان كردي

بیهوشی عمومی بودم، بخیه هاش عالی بود، خیلی پایین زده، اصلا پیدا نیست و خیلی کم جا انداخته، اصلا عفونت نکرد، زود خوب شد، دردش هم زود خوب شد، البته خودم هم خوش زخم هستم

بیمارستان بهشتی و کلینیک خانواده زایمان انجام میده

بیهوشی عمومی بودم، بخیه هاش عالی بود، خیلی پایین زده، اصلا پیدا نیست و خیلی کم جا انداخته، اصلا عفون ...

مرسي ممنون عزيزم