2733
2734
عنوان

می‌خوام برم خواستگاری کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 15585 بازدید | 253 پست
پیتزا جون کاشکی مامانت دوسال دیرتر تو رو می‌زایید😉😉

حیف واقعا

دیدی چی شد

البته من بایبت قدمم گزینه زیاد از دست میدم

:((((

استاندارد پسرای ایرانی گاها زیر 170 عه:/

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
جدی همسرت 27 عه؟! ما تو اقواممون کمی سن ازدواجا بالاس الان پسر متولد 61داریم که در حال زن گرفتنه 6 ...

بله 27هست.شوهره منو اقوام بابام به رسمیت نمیشناختن میگفتن بچه اس!!ولی خودشو ثابت کرد الان خیلی روش حساب میکنن.

عینه فامیلای ما هستین رو ازدواج پسر خیییییلی حساسن و پسر باید 30به بالا باشه و همه چیم داشته باشه.برای همین به ما میگن زوده برای پرهام دنباله دختر هستین بزارید یکی دوسالم بگذره بعد!کلا نظرشون اینه پسر هرچی میخواد رو تجربه کنه بعد وارد زندگی بشه.

پسرعمه و پسرعمو هام سن هاشون بالان دیگه کوچیکشون 28سالشه که اصلاااااااا تو فاز ازدواج نیست!!

چه جالب داداشه منم یکی از ملاک هاش قد بلند میگه باید به خودم بیاد و کشیده باشه.رو چهره خیلی زوم نمیکنه.

اما من خودم به ظاهر خیلی توجه میکردم.

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا خیرت بده گلم. انشالله یکی که از همه لحاظ باهات هم کف باشه، بیاد تو زندگیت.  انشالله همه مج ...

ایشالا:))))

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731

سلام عزیزجونم،اول ازهمه دختره رو بخاطرخوشبختی خودش وپسرتون بخاه ونزارازت دل چرک بشه وکینه بگیره تاجایی ک راه داره ودرحدتوانتون براش خرج کن ارج وقرب بزار چون بالاخره اون دختره واحساس داره وقراره زن پسرتون باشه ومادرنوه شما پس درکش کنین باهاش تامیتونین مهربون باشین اذیتش نکنین سرویس طلا وعروسی خوب بگیرید ک ب دلش نمونه انشالا ک مبارک باشه

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎
بله 27هست.شوهره منو اقوام بابام به رسمیت نمیشناختن میگفتن بچه اس!!ولی خودشو ثابت کرد الان خیلی روش ح ...

پس همسرت احتمالا نسبت به سنش پخته باشه

اخه یه موضوعی هیت کلا بهتره عروس کوچکتر باشه که از نظر طرز تفکر با هم برابری کنن

مرد 25 ساله تقریبا عروس 20 ساله به دردش میخوره و عروس 20 ساله هم هنوز وقت رشد و تحصیل و فعالیت اجتماعی نداشته

ابنه که اگرم ازدواج کنه یه گپ هایی رو تو زندگیش حس میکنه که بعدا دردسر میشه

و ابنکه حتی ممکنه پشیمون بشه از ازدواجش

یه دوست داشتم 16 سالگی ازدواج کرده بود و اخلاقا با اینکه متولد 64 بود ولی تو همون 16 مونده بود یه جورایی هم با ابنکه همسرش خیلی از خودش بالاتر بود و ازش راضی ولی احساس ناراحتی میکرد بابت ازدواج زودش

ابنه که بهتره کمی وقت باشه که طرف متوجه باشه داره چه کار میکنه و اگرم تو سختی زندگی افتاد بتونه شرایطو مدیربت کنه

من خودم تا 22 هنوز معیارام ثابت نبود از 24 که رد شدم به قدری شخصیت شناسبم رفته بالا که احساس میکنم 4برابر قبلم درک میکنم

پس همسرت احتمالا نسبت به سنش پخته باشه اخه یه موضوعی هیت کلا بهتره عروس کوچکتر باشه که از نظر طرز ت ...

همسرم خییییلی پخته اس برای همین من زود بهش اعتماد کردم.

الان بنظرم تو خیلی راحت میتونی همسرتو انتخاب کنی چون مشخصه میدونی از زندگی مشترک چی میخوای و معیار و ملاکت و چیه.و سخت گیری هات به جاس.

تو جامعه بودن هم آدم رو پخته تر میکنه و توی انتخابش تاثیر خوبی میزاره.

همسرم خییییلی پخته اس برای همین من زود بهش اعتماد کردم. الان بنظرم تو خیلی راحت میتونی همسرتو انتخا ...

اره ولی خب تو 4چوبی که من پسند کنم یه خورده گزینه سخت گیر میاد خصوصا اینکه خودمم ادمی نیستم که پا رو غرورم بذارم و به کسی پیشنهاد بدم.

در عین حال ایده الیستم و میخوام همسرم یه چیزی در حد خودم باشه نه پایینتر.

کلا شخصیت خودمم طوریه که فاز دوس پسر کسی نمیاد جلو عموما قصد ازدواجیا بیشتر جذبم میشن

ولی خب ایده الای من......

وای منم عقده هامو بگم شما برا عروستون بکار نبرین...اول اینکه همه خرید هارو بذارین خودشون دو تا برن...بعدم شب عقدش خواهشا خیلی ازش تعریف کن ک قشنگ شده...بعدم روز عقدش هی نرو تو دست پاش اعصابش بریزه بهم...تورو خدا اگ گفت من فلان چیو میخوام براش بگیرین اگ میتونین...از خانواده اش تعریف کن... از خودش تعریف کن... از خودتون جلوش هی تعریف نکنین...پسرتونو جلوش خیلی لوس نکنین .... 

برا زندگی پریشونم دعا کنین😭😭😭
اره ولی خب تو 4چوبی که من پسند کنم یه خورده گزینه سخت گیر میاد خصوصا اینکه خودمم ادمی نیستم که پا رو ...

امید وارم یه مورد که ایدآلت باشه بیاد ولی اول برای دوستی یکم که باهم مچ شدین قرار ازدواج بزارید.

امید وارم یه مورد که ایدآلت باشه بیاد ولی اول برای دوستی یکم که باهم مچ شدین قرار ازدواج بزارید.

دقیقا همیشه همین کار رو میکنم.

به نظر من مادر پسر باید سرزبون داشته باشه خجالتم بذاره کنار ه دختر خوب پیداکرد سیریش بشه این یکی از اصولشه البته خودتون ماشالا پیشکسوتی

من دلم خوشه به همسرم و دوتا دسته گلم خدایا مرسی که خوشبختم فقط ازت سلامتی این سه تا عشقارو میخام بوس بوس دوست دارم
,آخه این چه حرفیه وقتی پسرم عزیزمه وهمه زندگیم چطور ممکنه عزیز اونو نخام همه آرزوی من آرامش پسرمه آ ...

اگه پسرت زنشو بهت ترجیح بده بازم این حرفو میزنی بذار بری تو شرایطش بعد بگووو مادر شوهرجون

من دلم خوشه به همسرم و دوتا دسته گلم خدایا مرسی که خوشبختم فقط ازت سلامتی این سه تا عشقارو میخام بوس بوس دوست دارم
فقط اول تمرين كن مادر شوهر خوبي باشي بعد  دختر مردمو خون به دل نكن  طلاي درست حسابي بخر& ...

ین  باهات اومدن خرید و هی نظر دادن

خوب پاگششا نکردن چراا میشه بگی لطفا

برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستید لطفا  
2706