2733
2734
عنوان

یازدهما شیمی چطور بود؟

113 بازدید | 4 پست

هعی من که سرجلسه حالم خیلی بدبوددیشب نخوابیدم داشتم از سردرد میمردم

ولی در کل خوب بودبه نظرم ولی حیف وقت کم بود فرجه منظورمه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

من ک امتحان قببلیمو گند زدم‌امیدی برای خوندن امتحان فردام ندارم

قبلیمو باید تک ماده بزنمم.نهمم امتخاب رشته دارم.کثافتا علومو اینقد سخت اوردن همه بچه هامون تجدید میشن. من اگ دست بالا تصحیخ کنع ۱۶ونیم ۱۷ میشم..با این نمره میتونم برم ریاضی فیزیک؟

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
من ک امتحان قببلیمو گند زدم‌امیدی برای خوندن امتحان فردام ندارم قبلیمو باید تک ماده بزنمم.نهمم ا ...

ببین بستگی به ترازت داره نمره زیادمهم نیس با سطح اطرافیانت میسنجن

اتفاقا منم از یکی ازآشناهامون که نهمه پرسیدم گفت سخت بوده

ولی درکل امتحان ریاضیتو حتما خوب بده ریاضی الویت بیشتری داره تاعلوم

رشته ریاضی فیزیکم زیاد سخت نمیگیرن برای انتخاب رشته نگران نباش❤😊

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین بستگی به ترازت داره نمره زیادمهم نیس با سطح اطرافیانت میسنجن اتفاقا منم از یکی ازآشناهامون که ...

واقعا سخت نمیگیرن؟ معدل چند میخواد؟

اطرافیانمم بد دادن و مث من میشن ۳نفرم‌خوب دادن و۱۹ یا ۲۰ میشن. ریاضی میترسم سخت بدننن.فصل اخر درباره هرم و اینا بلدنیستم اصلاا

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
واقعا سخت نمیگیرن؟ معدل چند میخواد؟ اطرافیانمم بد دادن و مث من میشن ۳نفرم‌خوب دادن و۱۹ یا ۲۰ میشن. ...

معدل ۱۹ به بالا فکر کنم

ریاصی بشین فیلم ببین بعد کتابتو حل کن البته اگه وقت به اندازه کافی داری