2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۹۲مثبته عزیزم زیر ۵ منفیه حدود ۲۵مشکوکه اما ۹۵خوبه شاید لقاحش دیر انجام شده ک کمه حداکثر ۳روز دیگه همین آزمایشو همون آزمایشگاه یعنی همین آزمایشگاهی ک این آزمایشو داد تکرار کنه آزمایشگاه دیگه ایی باشه دکتر قبول نمیکنه انشاله ک دوبرابر یا بیشتر میشه 

من یبار آزمایش تیتر بتامو ی آزمایشگاه دادم برای تکرارش ی آزمایشگاه دیگ دادم دکترم قبول نکرد گفت دوباره باید ی آزمایشگاه بدی پس حواستون جمع باشهه عزیزم راستی مبارکه🥲❤️

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

گفتم که مثبته عزیزم 

تکرارشم هیچ ارزشی نداره 

چون تیتر بتا نبوده 

بتای معمولی بوده 

همون صبر کنه تا بره سونو قلب 

مگر اینکه به لکه بینی بیوفته 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
گفتم که مثبته عزیزم  تکرارشم هیچ ارزشی نداره  چون تیتر بتا نبوده  بتای معمولی بوده ...

اخه بهداشت اصلا قبول نداره ک مثبته براش پرونده تشکیل نداده😐درسته 3روز از موعدش گذشته ولی همین الان حالت تهوع دیوونش کرده دردسینه و زیرشکمم داره 

ولی بهداشت میگه اینو مامیگیم منفی باید دوباره ازمایش بدی هوب بود من دیدمش وگرنه میرفت یچیزی میخورد براپریودی بدبخت میکردخودشو

کاربری دست دونفره....🌹
اخه بهداشت اصلا قبول نداره ک مثبته براش پرونده تشکیل نداده😐درسته 3روز از موعدش گذشته ولی همین الان ...

کلا بهداشت همینجوریه 

حالا اصرار نکنه برای تشکیل پرونده 

الان که کاری براش نمیکنن 

بره پیش متخصص زنان 

اون باید براش سونو بنویسه

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25