2733
2734
عنوان

اسهال بچه۹ ماهه چیکار کنم

60 بازدید | 11 پست

از دیروز صب اسهال میره شیر هم کم میخوره! چیکار کنم؟ شیرخشکیه بدغذاس مثلا در حد ۲قاشق سوپ میخوره و فقط دیگه شیر

دستش تو دهنشه اما خیلی مونده تا دندونش بیاد

خدایا کمک کن تو سال جدید به آرزوهام برسم گواهینامم رو بگیرم دماغمو عمل کنم و اونی که منتظرم پیام بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاثیر داره‌؟ شیرش قاطی کنم بدم؟

اول گوگل سرچ کن برا بچع زیر یکسال مشکلی نداره

بعد با شیر قاطی کن قاشق قاشق بده بخوره

برا هرنوع اسهالی خوبه

ینی اگه هر دلیلی داشته باشه اسهال بشه براش خوبه

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج

مرتب اب بهش بده بخوره

پلو هم بهش بده بخوره

شیرش رو هم یکم خنک بهش بده

فک کنم کاربری سیزدهمم میشه هرجا دیدین دارم به ترکیدن نزدیک میشم دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش 🙄     خواهر عزیزم اگه شرایط زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی!

تا بدنش کم اب نشده دست بجنبون و کارش به بستری نکشیده 

سریع از داروخونه شیر خشک مخصوص اسهال بگیر تا دوروز بهش بده 

حتما پودر کیدی لاکت همراه زینک بخر بااب قاطی کن با یکم اب با سرنگ بریز تو دهنش 

اگه خیلی شدیده کپسول یوموگی یک دونه بگیر بازش کن تو اب قاطی کن و بده بهش یکبار 

ولی پودر کیدی لاکت همراه زینک را تا ۵روزحتی اسهالش خوب شد بده 

شربت مترونیدازول هم هر ۸سال۳سی سی  بده 

ابم اگه نمیخوره با سرنگ بده بهش تاابدنش کم اب نشه