2752
2734

اگه ندیدید نمیخاد چیزی بگید     اگه دیدید بگید  چه تاوانی داده و اصلا داستان چی بوده کی دل کی رو شکونده

اره خود من

سر یه جریانی دل خواهرمو شکوندم و چندبار گریه کرد ولی ناخواسته شد بخدا تا به امروز که ۸ سال از ازدواجم میگذره یک دل خوش نداشتم 

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره نامزد من... زمانی که باهام آشنا شدیم من چادری نبودم اما حجابمم بد نبود. از زمان نامزدی با رفتاراش خیلی آزارم داد کلی عیب و ایراد روم گذاشت از نوک مو تا ساق پا گیر میداد.. به اعضای چهر و اندامم گیر میداد. با رفتاراش باعث شد کلی گریه کنم و افسردهدشدم منم نامزدیمو بهم زدم و با خدای خودم عهد کردم ازش نمیکذرم بابت اشکام یه مدت بعدش با دختر عموش نامزد کرد و اونم بهم خورد تا الان که سنش بالا رفته و هنوز مجرده.. و تاوان دل شکسته منو داد.

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

اره مادربزرگم خوب نفرین میکرد توی فقر مطلق بود دزد زد به خونه ش نفرینش کرد دزده به خونه ش نرسید تصادف کرد مرد 

پدر بزرگم سرش هوو آورد دیگه کلا اینا رو رها کرد اونو هم نفرین کرد گفت الهی توی تنهایی  جوری بمیری توی قبر هم جا برات نباشه همینطور هم شد همه اموالش رو پسراش بالا کشیدن باهاش دو تا کارخونه زدن و اینو تنها ول کردن اینم مرد و همون طوری نشسته خشک شد وقتی بو گرفت و پیداش کردن برای اینکه توی قبر جا بشه مجبور شدن از کمر بشکننش تا جاش بشه توی قبر

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بله دیدم

من مجرد بودم و سنم از دختر خالم بیشتر بود

بعد خالم برا جهاز برون دخترش ما رو دعوت کردو ی جهار تمام عیار چید و فقط دل منو سوزوند 

گفتم حالا نمیشد ما رو خبر نکنه

من ناخود آگاه آه کشیدم و اون سالها بعد وقتی که من در خونه شخصی خودم در کنار همسرم بودم اون شوهرش اسیر زندان بود و از اضطراب قرص اعصاب میخورد

آره همین چند روز پیش

دوستم گفت تو فقط فکر خودتی مراقب شوهرت نیستی و...

شوهرش چنان بلایی سرش اومد که خودشونم‌مات موندن چرا اینجوری شد ۳روزه تو آمبولانس از این بیمارستان به اون بیمارستانن

راضی نیستم هیییچ موجود زنده ای به سختی بیوفته ولی دل شکستن تاوان داره 

اره خود من سر یه جریانی دل خواهرمو شکوندم و چندبار گریه کرد ولی ناخواسته شد بخدا تا به امروز که ۸ س ...

مطمئنی بخازر اه دل اون بوده؟  نفرینت کرد علنا؟ یا  فقط اه کشید

مادر شوهرم چندین باره دعای سیاهیی برا زندگیمون گرفت

کار ب جایی میرسید که شوهرم گفت میخام طلاقت بدم 

چشم دیدنمو نداشت 

ی مدتم کلا جدامون کرد  هر چند خدا رورشکر رفتم پیش ی سیدی و دعاهاشو باطل میکردم و الحمدالله الان زندگیم خوبه ولی ، خدا سزاشو داد و سکته کرد فلج شده ،الان کنج خونس و باز هم من خودم دارم بهش میرسم چون دوسش دارم ولی اون ن 

عمه ام دلمو شکوند چن روز بعدش با عموم بحثشون میشه حسابی میزنتش اما واقعا خیلی ناراحت شدم و دلم برا ع ...

اون زن چجور قصد داشت زندگیت خراب کنه؟ خیانت به شوهرت منظورته

داییم تک پسربود با هشت تا خواهر وپدرومادرخییییلی پیر یکی که باهاش بحثش شده بود وبخاطریه اختلاف مالی غیر عمدی عصبانی بود بهش گفت تو کی رو داری پشتت وایسه می دونی چه ایل و طایفه ی بزرگی دارم؟!! داییم نشست رو زمین وشروع کرد گریه کردن سنش هم دوروبر بیست و پنج بود کسی هم نبود جلوی اونهمه آدم دلداریش بده داییم سه تا پسر داره الان با دوتا دختر کلی هم پول اون آقا محتاج دیگران خیلی پیر دوتا پسرانش جوونا مرگ شدن یکیش باهاشون قطع ارتباطه  دخترش هیچ وقت ازدواج نکرد یکی از پسرانش فقط مونده که اونم فقط دنبال پول کندن ازشونه

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
آره نامزد من... زمانی که باهام آشنا شدیم من چادری نبودم اما حجابمم بد نبود. از زمان نامزدی با رفتارا ...

ـدوستشم داشتی؟  

یعنی نفرینش کردی یا به خدا  گفتی خدایا   اینم نامزدیش بهم بخوره؟ چی گعتی به خدا

2706