2733
2734
نه بابا کجاش خوب بود  بعضی از سوالا اصلا ادم گیرپاژ میکرد مغزش

مثلا کدوم سوالا؟ 

من همشو نوشتم چند جا جزئی اشکال دارم 

انشالله که کمتر از هجده نشم😭کاش خوب اصلاح کنن من میگم درست نوشتم ولی مونده پاسخنامه چی باشه

میگه گوجه گیلاسی ام🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از هر ۱۰ تا تاپیک نهایی تو ۷ تاش دارن میگن سایت شده مدرسه ولی تو یه دونه تاپیک خاله زنکی ندیدم کسی ...

ایگنور کن

تو ماه را از همه بیش تر دوست میداشتی و حالا ماه هر شب تو را به یاد من می آورد.. این ماه با هیچ دستمالی از پنجره ها پاک نمیشود:)
تو از کجا میدونی خیلیا تو موضوعات بی ربط،و مسخره اعتراض میکنن

یه بار هم ندیدم کسی بگه که اینجا سایت بارداری هست از مادرشوهر چیزی نگین 

اگه دیدین منو تگ کنین🤌🏼 

میگه گوجه گیلاسی ام🙄
یه بار هم ندیدم کسی بگه که اینجا سایت بارداری هست از مادرشوهر چیزی نگین  اگه دیدین منو تگ ک ...

مادر شوهر که جز  موضوعات اصلی که  زندگی زناشویی رو خراب میکنه 😄😄😄😄سایت در مورد. زندگی زناشویی ازدواج و بارداری و باردار شدن