2752
2734
عنوان

بنظرتون قصدی داشت از این

180 بازدید | 9 پست

تماس!؟ 

شوهر من مغازه داره و ی پخش کننده از ی شهر دیگه ک سه ساعت و نیم با شهرمون فاصله داره گاهی براش جنس میاره و تا حالا سه بارم زن و بچه شو آورده با خودش و اومدن خونمون شب موندن

دیروز ظهر شوهرم اومد خونه گفت احتمالا آقا مهران (همون پخش کننده) با خانم و بچش یکی دو روز دیگه بیان خونمون

عصر خانمه آقا مهران بم زنگ زد و احوال پرسی اینا کرد و بم تبریک گفت برای تعویض خونه مون (خونمون کوچک بود خراب کردیم باز سازی کردیم و الان چند روزه رفتیم خونه جدید) و گفت خوشحال شدم و... ومهران (شوهرش) گفته اینبار رفتم شهرشون بام بیا بریم خونشون مبارکی خونه جدیدشون و... منم گفتم من چند بار رفتم اون نیومده و... ولی بتونم میام و... 

جای من بودین چ حسی بتون دست میداد 

چ برداشتی میکردین 

و چکار می کردید 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
هیچی یه جوارایی گله کرده که چرا‌خونشون نمیرید 

بنظرتون میاد با شوهرش؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منظورش واضحه داره گله میکنه شما چرا نمیرید و اگه نرید دیگه نمیاد 😁

خوب نیاد مگه من گفتم بیاد

منظورش واضحه داره گله میکنه شما چرا نمیرید و اگه نرید دیگه نمیاد 😁

بنظرتون میاد با شوهرش؟ 

خوب نیاد مگه من گفتم بیاد

منظورش رو بد نگیر میگه یعنی برید که جبران کنه محبتتاتونو. معذب میشه احساس راحتی نمیکنه اینجوری  وقتی یک طرفه میان فقط

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

اه انقد بدم میاد ما نمیریم اونا هی میان

چرا نمیفهمن وقتی میان خونمون ما نمیریم یعنی اونام نباید بیان انقدر سخته براشون؟!

به نظرم بهش بگو من تازه اومدم و خونه هنوز بهم ریخته س شاید نتونم خوب ازت پذیرایی کنم 😂

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی