2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون توو این دو هفته موها شروع ب ریزش میکنن و اگ ژیلت بکشی ریشه اشون درمیاد و روز از نو و روزی از نو ...

آخه ژیلت که از ریشه نمیزنه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
باید صبر کنی مو توی فاز ریزش بره ..اگر یک ماه صبر کردی و ریزش انجام نشد .دفعه ی دیگه جای دیگه برو .. ...

یه سوال میگم من دستگاهم نابلکس بود، ساق پام و که میزد درد داشت و همونجاهایی که درد داشت الان خیلی کم رشد کرده، ولی جاهای دیگه اصلا اصلا درد نداشت و فعلاکه یه هفته گذشته موها مثل قبل دراومده، نمیدونم الان یعنی تاثیر نزاشته رو این قسمتا؟

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
یه سوال میگم من دستگاهم نابلکس بود، ساق پام و که میزد درد داشت و همونجاهایی که درد داشت الان خیلی کم ...

یک هفته خیلی زوده تصمیم بگیری ...فقط اینو میدونم احتمالا مثل اتو بقیه رو کشیده ..نه حتماباید سوزن سوزنی رو حس کنی ...تایک ماه باید صبر کنی .‌من تجربه با این دستگاه رو ندارم