2733
2734

یازدهم تجربی شاهد میره ترم اول هیچی درس نخوند معدلش ۱۹  سی شد الانم رفت سرجلسه هیچی نخوند  چرا اخه درس نمیخونه ولی معدلش خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا گیرایش خوب سر کلاس یاد میگیره یا تقلب

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

برای اینکه سرکلاس میفهمه و میره تو ذهنش. داداش منم همینجوری بود و همه نمره ها بالای 18 بود

دستخط خیلی بدی داشت(بدتر از نسخه نویسی دکترا) و بهش میگفتم همون دوتا نمره هم که نگرفتی چون معلم نتونسته خطت رو بخونه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

مخ داره عزیزم 😅

منم دبیرستان واسه دروس ریاضی و هندسه اینا اینجور بودم همون سر کلاس یاد میگرفتم و همونجا مساله ها و تمرینها رو حل میکردم. همیشه آمادگی امتحان رو داشتم.☺😊

ولی فقط واسه این درسا

حفظ کردنیم افتضاح بود و هست هنوزم 😕😕😕😑😑😑

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!