2752
2734

سلام

اگر کسی کلاس نهم نمره کم داشته باشه و نتونه بره یه رشته ای(برای مثال تجربی)بعد اگه بره یه رشته دیگه ای (مثلا انسانی)بعد میتونه واسه کنکور تجربی ثبتنام کنه و ازمونای نهایی اون رشته مد نظرشو بده یا چون کلاس نهم نمره کم اورده بود دیگه امکانش نیست ؟!؟!(یعنی میخوام بدونم که نمرات کلاس نهم هم ایا تاثیری در این کار دارند یا خیر؟؟!)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میتونی بعدا تغییر رشته بدی البته باید کتاب های تجربی رو بخونی و امتحان بدی 

درمورد دانشگاه نمیدونم چون سوابق تاثیر داره فکر کنم اونم باید دیپلمشو بگیری جدا 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
می تونی تو دبیرستان تغییر رشته بدی ولی واسه تغییر رشته هم فک کنم شرط نمره وجود داره

اها مرسی عزیزم

خب نه اگه نخوام تغییر رشته بدم ولی ببخوام کنکور بدم منظورمه

منظورت از شرط نمره،نمرات کلاس نهم یا چیز دیگست؟!

در صورت هاشور خوردن برگه انتخاب رشته نهم نمیتونه دهم و یازدهم و دوازدهم اون رشته بخونه اما برای دانش ...

نه خب ازاد نه

منظورم کنکور سراسری میشه ایجاد سوابق کرد؟؟بعد کنکور داد؟؟

میتونی بعدا تغییر رشته بدی البته باید کتاب های تجربی رو بخونی و امتحان بدی  درمورد دانشگاه نمی ...

خب نه تغییر رشته نه

همون رشته ای که هست رو بخونه فقط ایجاد سوابق کنه و کنکور اون یکی رشته رو بده؟؟

من منظورم اینه امکانش هست یا چون اگه کلاس نهم گند بزنی دیگه امکان این کار هم نیست ؟؟!

اره عزیزم من رشتم ریاضیه ولی کنکور تجربی میدم

موفق باشید عزیزم ♡♡

من میدونم که میشه!

فقط برام سوال بود که اگه نهم نمره برای اون رشته نداشته باشیم،بعدش امکانش هست که این کارو کنیم یا چون کلاس نهم گند زدیم دیگه نمیشه؟؟!!

خب نه تغییر رشته نه همون رشته ای که هست رو بخونه فقط ایجاد سوابق کنه و کنکور اون یکی رشته رو بده؟؟ ...

اصلا وقتی میری دبیرستان دیگه نهم تاثیر نمیزاره ک

ولی اگه بخوای بری کنکور تجربی بدی سابقه درسای زیست و شیمی و فیزیک تجربی که تاثیر 50 درصد داره رو چیکار میکنی؟ 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
اره عزیزم من رشتم ریاضیه ولی کنکور تجربی میدم

نهایی زیست و شیمی و فیزیک که توی کنکور تاثیر داره رو چیکار کردید؟ 

نه خب ازاد نه منظورم کنکور سراسری میشه ایجاد سوابق کرد؟؟بعد کنکور داد؟؟

وقتی نیاوردی اون رشته رو چطور میشه اخه بیای دروس بخونی سوابق ایجاد کنی خودت فکرش بکن 

تو مثلا تجربی هاشور خورده یعنی تجربی نیاوردی و نمیتونی درسش بخونی که بتونی سوابق ایجاد کنی

زمان ثابت کرده همتونو...
اصلا وقتی میری دبیرستان دیگه نهم تاثیر نمیزاره ک ولی اگه بخوای بری کنکور تجربی بدی سابقه درسای زیست ...

خب اونارو میخواستم بدونم که میتونم امتحان بدم درحالی که کلاس نهم تجربی قبول نشدم؟!!

2706