2752
2734

موضوع هم اصلا وجود نداشته فقط صبحا که از خواب پا میشه بی اعصابم در مورد کارش حرف می‌زدیم که چیکارا کنه یهو لحنشو تند کرد صدامو بلند کردم نه زیادگفتم درست با من حرف بزن صداشو برد بالا اونم نه زیاد بالا صداتو ببر. منم رو این جمله حساسم زدم رو سینش گفتم مگه نمیگم رو این جمله حساسم به حالت کشمکش شد دو بار زد تو گوشم که دومی جوری بود که الان نیم ساعت بیشتره اما گوشم هنوز کیپه. بعد از اون ساکت شدم.یه صحبت کوچولو کرد گفت میزنم بازم.گفتم بزن که کاری که تو ذهنمه رو راحت تر انجام بدم (اما هیچی تو ذهنم نیست) نزد. دراز کشیدم رو تخت تا رفت بیرون. اولین بچمونو باردارم و فقط یکو نیم ساله که ازدواج کردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی میدونی اول صبحی بی اعصابه دم به دمش نزار.منم صبحا اعصابم خرابه شوهرمم میدونه حتی صبح اگر خونه هم آتیش بگیره دم نمیزنه بنده خدا.

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
کاش همون لحظه یکی محکم‌تر برمیگردوندی ب خودش نه اینکه ساکت بمونی بیای اول سوال کنی بعد بری جوابشو بد ...

نمیشه عزیزم ادم اون موقع هنگه 

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده

همونجا شروع میکردی جیغ کشیدن یاد بگیره صدا بریدنی در کار نیست 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

سر صبح مخش رد داد یهو

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
2706