2752
2734

سلام من وقت نکردم کتاب رو برای امتحان بخونم اگر نمونه سوالای ترم قبل رو بخونم تاثیر داره؟

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 

این ترم از نمونه خیلی کم‌میدن

اگه میانترمت هشت باشه پاس میشی به احتمال زیاد

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.   دل منکه خون شد...                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میان ترم داری چنده

اره ۸

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 
این ترم از نمونه خیلی کم‌میدن اگه میانترمت هشت باشه پاس میشی به احتمال زیاد

ازکجا میدونید

آره ۸ میانترمم

ازکجا میدونید آره ۸ میانترمم

چون خودم‌ دو تا امتحان دادم خیلی کم از نمونه دادن از رشته های دیگه هم‌که سوال پرسیدم اوناهم از نمونه کم داده بودن

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.   دل منکه خون شد...                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌