2733
2734

سلام دوستان همسرم واریکوسل چپ گرید دو داره دکتر فرشاد نامداری گفتن باید عمل بشه ولی خودش اصلا دوست نداره عمل بشه خیلی ناراحته ۳ سال هم اقدام هستیم دوبار هم آی وی آف کردم اگر سر در میارید از آزمایش ممنون میشم راهنماییم کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=340610319]عزیزم گذاشتم[/QUOTE

چیزی که من در حد سوادم فهمیدم اینکه تعداد اسپرمها خیلی خوبه و قابل قبوله،اما طبق گزارش تعداد که نرمال هستند رو یک درصد گزارش داده در صورتی که باید حداقل چهار درصد باشه که قابل قبول باشه

عزیزم گذاشتم

عزیزم برای پزشک تعداد اسپرم از همه آیتم ها مهمتره،اینکه تعداد اسپرم بالایی داره عالیه بقیش قابل درست شدن هست،عمل واریکوسل رو بهتره انجام بدن کیفیت اسپرمها روخیلی می‌بره بالا

و اینکه تعداد اسپرمهایی که حرکت رو به جلو دارن ده درصد گزارش شده،که باید حداقل ۳۲درصد باشه

مرسی عزیزم الان هم با ی پزشک دیگه مشورت کردم گفت جراحی ولی جراحی هم میگن صد درصد نیست خودمم استرسم بالاست

عزیزم برای پزشک تعداد اسپرم از همه آیتم ها مهمتره،اینکه تعداد اسپرم بالایی داره عالیه بقیش قابل درست ...

یعنی جواب میگیریم از عمل؟؟؟من خیلی استرس دارم نکنه اینم نشه و خودش هم میگه بخاطر تو انجام میدم وگرنه ربطی به واریکوسل من نداره اینو که میگه ترسم بیشتر میشه

همسر شما انجام دادن؟

من مجردم عزیزم ،منتها اتاق عمل کار می کنم،عمل واریکوسل جز عملهای بسیار راحته،به هر حال باید این عمل رو انجام بدن،چاره دیگه آیی ندارن  اگه انجام ندن بدتر میشه وضع واریکوسلشون،شمام اصلا به خودت نگرانی راه نده حتما درست میشه 

2706