2733
2734
عنوان

دیروز رفتم آرایشگاه...

120 بازدید | 6 پست

موهامو موخوره گیری کرد شونه هم با خودم برده بودم ولی الان موهام داره میخاره ی ذرع ایی🤕😔خیییلییی نگرانم میترسم رشک باشه درسته شونه مال خودم بود میگم نکنه قیچی و اون شونه دونه ریزا ک مال آرایشگاه بود آلوده بوده باشه؟؟ولی میگفت ما ضدعفونی میکنیم بعد هر کوتاهی و.. حالا هرچی بعد میگفت ک موهارو قبلش نگاه میکنیم ک ببینیم چیزی نباشع حالا بنظرتون این خارش از چی میتونه باشه؟😔دلداریم بدید تولووخدااا سرکارم فکرم ذهنم درگیره همش

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وسواس فکری  خودتو اذیت نکن برو  ی دوش بگیر و بهش فکر نکن شاید موهات عرق کرده  منم پ ...

وااای اره واقعا دیروز ک تو آرلیشگاه انقدددر حرفشو زدیم ک موهای تن و سرمون همه شروع کرد ب خارش

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻