2752
2734

بچه ها این تاپیک تکراریه ولی واقعا نیاز داشتم از کمکاتون استفاده کنم

الان دیگه مسئله این نیس ک چرا باهاش موندم،چون دو روزه جواب پیاماشو ندادم و ازش بیزار شدم ،بلکه مسئله عواقب بعد از کاراشه ک هنوز درگیرشم.

بچه ها من ۲۳ سالمه و اون ۳۸

عقد نکردیم و یه بار اوند خاسگاری جواب منفی شنید و تلاشی نکرد

بابای خودم شدیدا ایرادگیر و بی اعصاب بود و همش به همه چیز ایراد میگرف حتی به ناخن بلند

این بدتر از اونه،هرکاری میکنم ایراد میگرف،حتی وقتی خسته بودم و شل مینشستم توی ماشین،میگف سفت و پر انرژی بشین محکم راه برو،خوابالو

براش پست اینستا میفرستم میگه چقد توی اینستا میچرخی،اهنگ عاشقونه میفرسم میخنده

روانیم کرده بخدا،انگیزه زندگیم صفر شده،حتی حوصله ندارم یه فیلم سینمایی ببینم چون اون میگف فیلم چیه حوصله ندارم،تا دوره هنری میخریدم میگف پولاتو به گوه نزن...نه حوصله بیرون رفتن دارم ن فیلم ن اموزش ن باشگاه.من رو دل مرده کرده انقد ایراد گرفته و ناامیده.مجبور بودم خودمو سن بالا و با دغدغه های بالا نشون بدم تا اقا نگه بچه بازی در نیار

.

الان دیگه باهاش نیستم ولی چیکار کنم دوباره ذوق ب زندگیم برگرده؟حق من این نیس توی ۲۳ سالگی عین زنای ۴۰ ساله باشم

حوصله هییچییی ندارم و همش روی تخت افتادم

هیچی‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شما اگه واقعا نیاز به کمک داشتی با همون تاپیک دیروز و نصیحت های دوستان متوجه میشدی چیکار کنی

چرا بیخود وقت خودت و دیگران رو هدر میدی؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
عزیزم شما اگه واقعا نیاز به کمک داشتی با همون تاپیک دیروز و نصیحت های دوستان متوجه میشدی چیکار کنی ...

خب مگه من دعوت نامه فرستادم براتون ک وقتتون هدر بره؟

دیروز همه گفتن ازش جدا شو

کسی نگف چیکار کن ک افسردگیت خوب شه

هیچی‌.

وا یعنی چی تو نی نی سایت همش میگن مثل زنای 40 ساله ؟

والا منم 40 سالمه نه پیرم نه دلمرده نه افسرده 

از این دخترای جینجول 16-17 ساله هم سر حالترم 😁😁😁

همش گیر میدین به زنای 40 ساله 

خب حالا درمورد شما استارتر عزیز 😁اول که کلا مرد خیلی سن بالا اصلا به درد شما نمیخوره ...مرد غیرتی و تعصبی زیادی مفت گرونه 

هر چیزی تعادلش خوبه ...اول که کاملا از اون رابطه بیا بیرون 

ببین کاملااااا بیا بیرون ..بعدم برا خودت باشگاه و رقص ثبت نام کن هرروز برو نگم برات چقد تاثیر داره 

به سرووضع و تیپت برس سعی کن از نظر مالی مستقل بشی حتی شده فروشنده مغازه بشی یا یه شغل کم درآمد بازم مستقل شو حتما 

خب مگه من دعوت نامه فرستادم براتون ک وقتتون هدر بره؟ دیروز همه گفتن ازش جدا شو کسی نگف چیکار کن ک ...

مشاور

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
خب مگه من دعوت نامه فرستادم براتون ک وقتتون هدر بره؟ دیروز همه گفتن ازش جدا شو کسی نگف چیکار کن ک ...

نه عزیزم دعوت نامه ندادی ولی وقتی جواب گرفتی دیگه چرا خودتو اذیت میکنی؟

به طبع بعد هر جدایی افسردگی و ناراحتی هست دیگه

شما جدا شو و خودتو سرگرم کارهایی ک قبلا میکردی بکن بعد چندماه افسردگی هم رفع میشه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

عزیزم خانمای چهل ساله که از تو خیلی قشنگ تر وشادتر زندگی میکنن،چون فهمیدن خودشون اولویت زندگیشونن خودشون وروحشون وجسمشون وقتی یبار دیدی توجهی نداره‌‌....چرا چندین بار تکرار می‌کنی ولش کن بذار تو خودش باشه ،انرژی وحال خوب رو از خودت ،دوستات ،خانوادت بگیر .وقتی یه مدت اصلا براش تره خرد نکردی وحرفاش به یه ورت بود میفهمی چطور دنبالت موس موس می‌کنه ،ورزش بکن باشگاه برو ،کارهای هنریت رو دنبال کن .ودنبال تو جیه نباش برای تنبلی وکم کاری خودت.بسم الله...مردها وقتی ببینن زن دنبال علایق ،بالا بردن سطح آگاهی خودش با کتاب و مطالعه ،سلامتی وتناسب اندام خودش هست بیشتر شیفته زن میشن حتی اون مغرورهاشون واینکه سنتون بهم نمی خوره باید توجه کنی تا نرفتی زیر یک سقف .پاینده باشی

2706