2752
2734

من عاشقِ نامزدمم و چندماهیه ک عقد کردیم و از ته دل دوست داریم همو دیشب خواب دیدم که باردار شده بودم و به روش سزارین یه دختر سفییید تپل خوشگللل لبااش قرمز بود به دنیا اوردم و اصلا درد نداشتم گفتم چقدر راااحت بود مامانم و مامان بزرگم پیشم بودن شوهرم نبود و میخاستم زنگ بزنم که یهویی شد بچه به دنیا اومد بیا و اینا و اینکه بچه امو خیییلی دوستش داشتممم تعبیرش چیه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دیروز به اکسم ریکوعست دادم قبول کرد رفتم دیدم رل زده

شب خاب اکسمو دیدم

بایه چهره یجورایی ترسناک🤦🏻‍♀️یه لحظه برگشت خندید سرشو اونطرفی کرد دیگه یادم نیست بقیه خابم

با اینکه دیسب اصلا بهش فکر نکردم..

تعبیر داره؟🥲

خیلی دلم براش تنگ شد یدفعه..

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲