2733
2734

چرا همچین فکری میکنید ؟ دیروز چند تا از همکلاسی های متاهلم هی میگفتن خوش به حالت غمی نداری بی دردی 

خداروشکر آره شاید هم بی درد باشم شاید هم باهاش کنار اومده باشم ولی چون شماها متاهلین دلیل نمیشه که ما مجردا شاد شنگولیم شماها کنیز وبیچاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هزارن لایک نوع مشکلات فرق داره

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

مسئله اینه که بعد ازدواج مشکلات زمان مجردی تموم نمیشه... مشکلات مالی و خونه و همسر و روابط و اینجور چیزا هم بهش اضافه می‌شه

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
خب الان ثابت کردی شما بدبخت تری  ایرانیا همین  تا ثابت نکنن خودشون بدبخت ترن ول نمیکنن

نه خب راست میگه اکثریت همچین تفکری دارن

والا مامجردام مشکلات خودمون داریم اونم مشکلاتی که شاید نشه بیان کرد کمک خاست از بقیه 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

گلم دل بی غم در این دنیا نباشد اگر باشد بتی ادم نباشد

زندگی متآهلی غمش بیشتر از لذتشه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

همچین فکری نمی‌کنیم ولی در کل مشکل یه مجرد خیلی کمتر از متاهل هاست صد در شد

لباس و غذا و خرجی آماده دارید 

با شوهر و بچه از همه بدتر خانواده شوهر سر کله نمیزنید 

نمیدونی گیر یه سری آدم زبون نفهم افتادن چقد سخته

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
خب الان ثابت کردی شما بدبخت تری  ایرانیا همین  تا ثابت نکنن خودشون بدبخت ترن ول نمیکنن

نه بابا برعکس من اونجا بهش گفتم از کجا میدونی غمو غصه ندارم بعدش هم شوخیامو ادامه دادم دیگ حوصله نداشتم توضیح بدم 

برعکس من اینجوری نیستم شاید اصلا پزرهم بدم که آره من همچین غصه ای ندارم برعکس

نه خب راست میگه اکثریت همچین تفکری دارن والا مامجردام مشکلات خودمون داریم اونم مشکلاتی که شاید نشه ...

صد در صد مشکلات متاهل ها بیشتره 

اونایی ک میگن خوش به حالت راحتی مجردی

از دید خودشون و مشکلشون این حرف و میگن 

صد در صد مشکلات متاهل ها بیشتره  اونایی ک میگن خوش به حالت راحتی مجردی از دید خودشون و مشکلشو ...

نه اینجورم نیست بعضی مجردام خیلییییی مشکلات دارن

باز متاهلی ادم تنها نیست یکی داره پیشش باشه هواشو داشت باشه

2706