2733
2734
عنوان

پس گرفتن هدیه بعد از جدایی

86 بازدید | 16 پست

خانما دختر خاله دوس پسرش ازش جدا شده

دختر خالم زمستون که تولد دوس پسرش بود براش کیک و کلی کادو گرفته بود

آخر اردیبهشت هم تولد دختر خالم بود دوس پسرس هی میگفت برات چی بخرم چی بخرم تا اینکه دیروز گفته جدا شیم

منم میگم کادو هاتو پس بگیر

اخه چطور اون که حتی یه شاخه گل براش نخریده این با دختر بودنش رفته واسه اون قسطی کادو خریده

نظرتون چیه 

پس بگیره یا نه؟

قراره اینجا هر چی بگید همون کارو‌کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور برا دوست پسرای ۲روزه شون قسطی کادو میگیرن دلش میاد واقعا؟؟؟

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

پول اونا باشه تنبیه خودش که وارد رابطه عوضی نشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

زشته بابا خودش کوچیک میکنه هدیه که پس نمیگیرن

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
این چه بدونه قراره دوروزه باشه اخه

مشخصه بابا طرف چکارست عزیزم

2706