2733
2734
عنوان

چقدر بعضی ازدواجا عجیبه

507 بازدید | 21 پست

رفته بودیم کلاس قبل عقد. تعدادی واقعا کم سن و بچه بودن در حد 15 ساله این حدودا. 

بعد یه تعداد هم مشخص بود اعتیاد داره آقا، از چهره هاشون مشخص بود بعدا هم صدا میزدن که برگه تایید بگیریم به اونا نمیدادن. 

بنظرم برای همین چیزاس آدم واقعا نباید نی نی سایت رو ملاک قرار بده. یه عده زیادی واقعا انتخاب ها و تصمیماشون عاقلانه نیست و غلطه، همونا میان تاپیک میزنن ذهن منو شمارو درباره ازدواج مکدر میکنن. 

افرین دقیقا حرفت درسته اینجا نباید به حرفا توجه کرد

انتخابای سر سری میکنن نشناخته و از سر هوس یا عشق ابکی بعد میان‌اینجا که واااای ازدواج نکنید ازدواج پایان زندگیه

البته من با یه سری خاصم بقیه به خودتون نگیرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی سریا فقط میخوان ازدواج کنن همین البته ی وقتا ما از شرایطشون بی خبریم

میخان جفت گیزی کنن اسم شوعرررر رو سرشون باشه بگن ببینین مارو هم میگیرن ماهم ب چشم میایم پسر بما مخل داده

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

شرایط هر کسی متفاوته عزیزم ،ولی آدم باید عاقل باشه نزاره یه شبکه اجتماعی اینقدر تحت تاثیرش قرار بده .

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
مگه شما تصمیات زندگیتو با نی نی سایت ملاک قرار میدی؟ 

بالاخره رو خیلی تاثیر میذاره اینهمه تاپیک خیانت، فحاشی، کتک کاری بی بند و باری. آدم می‌ترسه که ازدواج چیه دیگه

ی سریا فقط میخوان ازدواج کنن همین البته ی وقتا ما از شرایطشون بی خبریم

تو یک تاپیک بودم ک اسی دوبار ازدواج کرده بود تو سن کم و دوباره میخواست طلاق بگیره چون شوهرش کلی شکنجه میکرد این و و بیمار روانی بود 

یک خانومی اومد گفت چ بعضیا دوتا دوتا شوهر میکنن چ من ک تا الان یکیش هم نداشتم و من گفتم بیلین اوضاع اسی و برو خدارو شکر کن اینقدر من و نفرین کرد ک امیدوارم بترشی امیدوارم فلان بشی 

باورم نمیشد همچین آدمایی وجود دارن 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

یکیم میشناسم ک پسرش زن گرفته بود طفلی دختره فک کنم ۱۴سالش بود به شدت هم لاغر و نحیف بود برا یه مراسم رفتیم خونشون بخدا فک کردم از بچه هاس تو دست پاعه همش بعد فهمیدم ک این همون عروسشونه برگام ریخت😑😑😑

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
2706