2752
2734

سلام 

خواهرم عروسیش نزدیکه و هنوز کلی از وسیله هاش مونده یعنی پول ندارن که بخرن من میخوام تو خونه کار کنم که شوهرم نفهمه یه خانمه هست خرما میاره تو خونه بسته بندی کنم براش روزی دو سبد بزرگ میاره تا یک ماه ۵ میلیون دستمزد میده بچه کوچیکم دارم دیگه گفتم امید به خدا از فردا بیار منم کار میکنم همسایه هامون همه اشون بسته بندی میکنن من چون بچه کوچیک دارم برای مثلا درست کردن مربا و پاک کردن سبزی وقت نمیزارم همینجا اماده میکنن شوهرم میگم بخره الان اگه بفهمه میگه اینکارا رو نمیکنی میگی نمیتونم با بچه کوچیک چطور خرما اوردی بسته بندی کنی تو که احتیاج به پولش نداری 

ولی من تصمیمم گرفتم امید به خدا دعا کنید خدا کمکم کنه واقعا سخته ببینی خانواده ات هیچی نداره و تو هم کاری از دستت برنیاد 

وام ازدواج مگه نگرفتن...

باهاش ۲۵۰_۳۰۰میلبون  میشه اولیه زندگی و تهیه کرد که ..

نباید به همسرت دروغ بگی‌‌‌....

بگو می‌خوام تجربه کنم ببینم میتونم منم انجام بدم حوصله ک سر نره و اینا 

وام ازدواج مگه نگرفتن... باهاش ۲۵۰_۳۰۰میلبون  میشه اولیه زندگی و تهیه کرد که ..

اون سه سال پیش فروختنش ضامن نداشتن شد ۱۵ میلیون که نصف وسیله هاشم نشد ترو خدا شما دعامون کنید نمیدونم چرا خدا با ما قهره دعا کنید خدا کمکمون کنه جهازش جور بشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وام ازدواج مگه نگرفتن... باهاش ۲۵۰_۳۰۰میلبون  میشه اولیه زندگی و تهیه کرد که .. نباید به همسر ...

میگه پولش چکار کردی؟ اون پول داره ولی اصلا دلش نمیاد هزارتومن به خانواده ام کمک کنه

هیچی رو از شوهرت پنهون نکن عزیز میخای کار کنی بهش بگو بعد انجام بده 

شنیدم کاری که شوهر رضایت نداشته باشه پولش اشکال داره . نذار اثاث خواهرت با پول شبهه دار خریده بشه .هرچند شوهرت حق دخالت تو حقوقت رو نداره ولی گفتن بهش بگو بعدا بفهمه بد میشه برات 

بعدشم از کجا معلوم همین خواهر فردا بلند نشه بگه خواستی نکنی و کلی حرفت بزنه اینم درنظر بگیر با بچه کوچیک داری اینکارو می‌کنی ببین ارزش داره یا نه

اون سه سال پیش فروختنش ضامن نداشتن شد ۱۵ میلیون که نصف وسیله هاشم نشد ترو خدا شما دعامون کنید نمیدون ...

اشتباه کردن...

خدا خودش کمک کنه...

اگر خیلی وضعیت جاده فقط لوازم ضروری و خرید کنید و از کمیته یا مسجد های محل  م میشه کمک گرفت و وام گرفت

خدا خیرت بده که خواهرت این همه برات مهم هستش ،از خدا بخواه تا کمکت کنه 

هرچی از خدا میخوام ولی انگار خدا با ما قهر کرده به اسمش خودش قسم دیگه خسته شدیم همه امون نمیدونیم غصه چیو بخوریم 

هیچ وقت بخاطر خیچ کس نلخی ننداز تو زندگیت بنظرت مخفی میمونه اینکار از شوهرت بنظرت بفهمه چه داکنشی داره اول زندگی خودت مهمتره 

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
هرچی از خدا میخوام ولی انگار خدا با ما قهر کرده به اسمش خودش قسم دیگه خسته شدیم همه امون نمیدونیم غص ...

خدا به بنده اش  پشت نمی کنه شاید این ماها هستیم که پشت به خدا نشستیم ،دوست عزیز برای حل مشکلاتتون دعا میکنم ،توکلت بخدا باشه و بس

هیچی رو از شوهرت پنهون نکن عزیز میخای کار کنی بهش بگو بعد انجام بده  شنیدم کاری که شوهر رضایت ...

ارزش داره برای خواهرم جونمم بدم ارزش داره خیلی تو جاهای سخت کمکم بوده تو بارداریم شوهرم یه لیوان اب نداد دستم ولی تا یه کاری داشتم زنگ زدم بیا سریع به دادم رسیده شوهرم اگه بفهمه من به اونا کمک میکنم خودش جر میده ازش متنفرم میبنه من چقد ناراحتم برای خواهرم با اینکه پول داره نمیگه بیا این یه ملیون که هیچی نمیشه بده بهشون که از هیچ کجاش کم نمیشه شاید در روز ۵ میلیون باشه حقوقش بعضی وقتا شایدم بیشتر یا کمتر ولی خیلی ادم خسیسی هست برای خودمون به زور دعوا از دست درمیارم خودم اصلا کوتاه نمیام چون صرفه جویی کردن برای همچین ادمی اصلا کار خوبی نیست هر کار کنم منت نمیگیره قبلا یه کفش نمیخریدم تا به جایی برسه ولی الان نه 

ببخش سرت درد اوردم

2706