2752
2734
عنوان

برای امتحان نهایی چی بپوشم؟

141 بازدید | 7 پست

قراره برای ترمیم برم

شلوار کارگو و مانتو کتی کوتاه تا روی باسن گیر میدن؟

لباس مدرسه بپوشم خودم خلاص کنم؟ولی حوصله م نمیشه برم دنبالش بگردم

میخوای کراپ و شلوار نود بپوش😂اقا نکن تهش گیرم ندن  استرس میگیری یه وقت جیزی نکن

ریسک بزرگیه

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخوای کراپ و شلوار نود بپوش😂اقا نکن تهش گیرم ندن  استرس میگیری یه وقت جیزی نکن ریسک بزرگیه

خداییش با حجاب ترین لباسم همینه 

دیگه اگه برم لباس مدرسه پیدا کنم اتو کنم

بستگی داره ،به حوزه ی امتحانی ما سر کوتاه بودن گیر میدادن 🫤

اگه دانش آموزی با همون لباس مدرسه برو ،اگه نیستی لباس راحت بپوش ...دیگه زیر باسن باشه ،البته فکر کنم تیره باشه کمتر گیر بدن 

در این حد بگم که من دانشگاه با شومیز میرم استرس ندارم و کلیم رنگیم ولی برای امتحان نهایی قشنگ استرس داشتم 🫠شنیده بودم بد برخورد کرده بودن 🫤

🤍🩶🖤

حتی اثر انگشت هر انگشتتون باهم متفاوته پس لطفاً نپرسید فلان قوم خوبن یا بد اینطورن یا اونطور تجربه شما میتونه سازنده یا مخرب باشه پس لطفاً تو چیزای که به یک نفر آدم بلکه به هزاران آدم با هزاران شخصیت متفاوت مرتبطه از تجربه شخصیتون استفاده نکنید