2752
2734
عنوان

بچها شما جای من باشین با این شرایط جدا میشین؟؟ حالم خوب نیست 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 80 پست
چندین بار مشاوره رفتم  خودشم که اصلا حاضر نیست بیاد  میگه من مشکلی ندارم  مشاورم م ...

خیلی حرف موجه ایی زده 

شغل خوب داری، تحصیلاتت چیه ک میگی مستقل و شاغل میشی

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

ببین قدم اول ثبت سیستمی واسه اقدام به طلاقه تو واسه ترسوندنشم که شده انجامش بده بهتون وقت مشاوره میدن هم مشاوره هست که خوبه هم میبینه ثابت قدمی و جدی هستی میترسه 

اما طلاق خیلی بده حتا کسایی که بعدش از نظر مالی هم تامینن حالشون خوب نیست 

امیدوارم شوهرت سر عقل بیاد و قدرتو بدونه حیف زندگی ۱۳ ساله که سر بی عقلی ایشون از هم بپاشه حتمن اقدام بکن تا یه شوک بشه واسش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گفتی پول به زور میده چطور حاضر شد ماشین به نامت کنه؟  شاید آزارهاش باعث شده خوبیهاش رو نبینی &n ...

ماشین رو ب قول خودش گفتنی از ترس قطع نکردن یارانه 

حتی همه جاهم جارش زد 

خودش یه ماشین و خونه ب اسمشه 

اینم نزدیک ۱۰۰ میلیون طلاهامو بهش دادم 

بعدشم خدانکنه بگم ماشینم 

چنان زورش میاد میخواد نصف شه 

همش میگه از خونه بابات آوردی 🙄

ببین قدم اول ثبت سیستمی واسه اقدام به طلاقه تو واسه ترسوندنشم که شده انجامش بده بهتون وقت مشاوره مید ...

قبلا اقدام کردم با همون شکایتا یکی دوماهی خوب بود .ولی مگه ذات عوض شدنیه 

میدونه اینبار اقدام کنم برگشتی در کار نیست 

فقط خودم بخاطر دخترم دو دلم 

چرا نابود میشه ؟  من ضعف نشون نمیدم  خیلی خوب میتونم ازش حمایت کنم

چند سالته؟ مالی اوکی؟ خانوادت مطمینی پشتتن؟ خیلی داغونی؟ عوض نمیشه؟ جدا شو اگر نه نشو! ببین حال دلت چجور خوبه؟ 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
قبلا اقدام کردم با همون شکایتا یکی دوماهی خوب بود .ولی مگه ذات عوض شدنیه  میدونه اینبار اقدام ...

بله متاسفانه کاملا درست میگی 

ذات آدمی عوض بشو نیست

مگه اینگه یک نفرخودش از خودش خسته بشه و بخوادعوض بشه

من چون مادری هستم که شب تا بچه ام رو نبوسم نمیتونم بخوابم 

با وجود اینکه جدایی بنفعتون دلم نمیاد چنین چیزی بگم 

چون دخترتون سنش حساسه و خیلی لطمه میخوره

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
چند سالته؟ مالی اوکی؟ خانوادت مطمینی پشتتن؟ خیلی داغونی؟ عوض نمیشه؟ جدا شو اگر نه نشو! ببین حال دلت ...

حآل دلم هیچجوره باهاش خوب نیست 

چون میدونم دوسم نداره 

یعنی بجز دخترمون هیچکیو انگار دوس نداره

ولی تا حدودی دلسوزی

آره داغونم . عوضم نمیشه

۳۴ سالمه

خانوادم آره . هستن 

فقط میگن بمون دخترت بزرگتر شه ک من دیگه بریدم

من نمیگم طلاق بگیر یانه ولی بعد طلاق هم فکر نکنید دنیا گل و بلبل میشه شرایط یه خانم مطلقه خیلی سخته تو کشور ما توهمین سایت هستن خانم هایی که میگن بعد طلاق رفتم کار پیدا کنم همه به چشم کالای جنسی بهم نگاه میکنن اتفاقا چندروز پیش تاپیک زده بود 

خوندم  بنظر تو چیکار کنم  دخترم خیلی تو روابطمون حساسه

گفتم متن منو بخون نه متن خودتو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706