2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره دو سه مورد دیدم اما ی چی تعریف میکنم خیلی بد دوسال پیش منوخواهرم رفته بودیم ختم ی پسر ۲۳ساله ای ک واااااقعا برامون عزیزبود بماند چ نسبتی داشت و این حرفا خاله ی این پسره هی توجمع تومجلس منو خواهرمو خورد میکرد میگفت فلانی نداشتن بخورن اومدن خودشونو با شام عزای طرف سیر کنن دیگه منوخواهرم بخاطر صاب مجلس هیییییچی نگفتیم داشتیم میومدیم خونه گفتم زهره حلالت نمیکنم خیلی کوچیکمون کردی مابخاطر صاب مجلس اومدیم نه بخاطر پول طرف و سیرکردن شکممون  گفت گم شو بابا فک کردین مردم خرن گفتم خدابینمون شاهد اگرمابخاطر پول طرف اومدیم تاسال بعد همین موقع زندگیم ازهم بپاشه اگر تو تهمت میزنی همین مجلس سال بعدخونه خودت بیفته بخداباورت نمیشه دقییییییییقا توتاریخی ک این بنده خداقوت کرد ۱۳آذر ۱۴۰۰پسراونم پسر۲۴سالش دقیقا ۱۳آذر۱۴۰۱فوت کرد ازگفته ی خودم پشیمون شدم.

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
جاریم فهمیده بود دختر همسایه شوهرمو دوست داشته و بهش قبلانا پیام میداده هی میاوردش خونش مینشوندش بال ...

هی داد بیداد از از این شغالها. کاش همیشه ظلم ظالم به خودش برگرده

اره دو سه مورد دیدم اما ی چی تعریف میکنم خیلی بد دوسال پیش منوخواهرم رفته بودیم ختم ی پسر ۲۳ساله ای ...

خدا جواب دلشکسته ی مارو بده. یه از خدا بی‌خبر زندگی هممونو ریخته بهم. ظلم سختی بهمون کردن. کاری آزمون بر نمیاد جز واگذار به خدا

خدا جواب دلشکسته ی مارو بده. یه از خدا بی‌خبر زندگی هممونو ریخته بهم. ظلم سختی بهمون کردن. کاری آزمو ...

اره واگذار کنین خداخودش جوابشو میده.

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2706