2733
2734
عنوان

دخترم چشه؟

64 بازدید | 4 پست

گاها تب میکنه ی خورده حرارتش میره بالا در حدی ک بقیه متوجه نمیشن ولی من مادر متوجه میشم‌...گاهی هم بقیه متوجه میشن....و ی خورده نسبت ب قبل دنگ پریدگی داره...اشتهاش از اول زیادنبود...یا غذایی ک  دوست داره رو زیاد میخوره ولی مابقی نه.....معمولا تبش خودش میره پایین تقریبا هفته ای یکی  دو بار اینطور میشه....چون تا حالا مطمئن نبودم ک تبه پیگیری نکردم امروز کاملا مطمئنم(مثلا صبح دیروز تو خواب دیدم تب داره بعد از ۲۰ دقیقه کلا تبش رفت وعادی شد فکر کردم اشتباه میکنم)۶ سالشه

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید