2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ب این نتیجه رسیدم واقعا ۹۸درصد مقصر مردان

حتی عاشق ترین مردم باز ی جورایی گندمیزنه ب روان زنا

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

یکی تعریف میکرد که با زن داداشاش مشکل داره و اونا را مقصر جلوه میداد و میگفت حسودن...بعد تو تاپیک ها و کامنت ها متوجه شدم خودش مشکل تنگ نظری و حسادت وحشتناکی داره و قطعا مشکلش با زن داداشاش حداقل یک طرفه نیست و خودشم مقصره ...

اینجا از خودشون نمیگن و از طرف مقابل میگن

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
کدوم ادمی میاد بگ من مقصرم؟

انتظار داریم پشت این اکانت هایی که مخفی شدند حداقل واقعیت را بگن وقتی راهنمایی میخوان ...

ولی خب...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

مشکل از دو طرفه ،یه خانمی  طلاق گرفته همه میدونستیم از قبلش که این اخلاقش گند و از خود راضیه الان که جدا شده اینقدر از بدی شوهره گفته که همه میگن شوهره  بد بوده  و این دختر را بدبختش کرده تا اونجایی که دلم به حال شوهره سوخت گفتم خوبه از قبل همه میدونستین این خانم اخلاق نداره و  الان شده فرشته، این اخلاق نداشته شوهره هم محلش نمیزاشته و بهش حرف های سرد میزده کارشون کشید به جدایی

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706