2752
2734
عنوان

بچه ها خدایی این پولی ک میگن تو ارایشگریه جدیه یا مچل شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 39 پست

حلا چند وقت پیش یه آقا از فامیل میگفت فلانی با ناخن کاری مهاجرت کرده روزی 80 ملیون در میاره با یکی دو ساعت کار 😂😂😂😂

واقعیتش اینه چندین سال زمان میخواد تا طرف بتونه جای خودشو پیدا کنه به هر حال الان کسی که مثل 1 ملیون میده ترجیع میده به آرایشگر چند ساله اعتماد کنه تا تازه کار 

سالن های پر مشتری هم قطعا افراد با توانایی بالا رو انتخاب میکنن 

الان شهر ما 2 آرایشگر با سابقه سالن هاشونو یکی کردن 3،4 برابر سالن های دیگه عروس و مشتری دارن 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

کمی هم باید مودب تر باشی. و آرام تر حرف بزنی. و کلا پر چونه نباشی. من ۶۰۰ ت میدم ناخن درست میکنم دختر بسیار مودب و آروم و متینی هست.اصلا پر چونه نیست.

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول اینکه سالن زدن کار هرکسی نیس هزینه میخاد در ثانی کدوم آماتور ناشی تازه مدرک گرفته ای از اول میاد ...

درخصوص قسمت دوم حرفت ک گفتی اگ پورسانتی باشه ب صاحب سالن فشار میا باید اجاره ای باشه ک هزینه تقسیم شه

کسی اجاره میگیره ی لاینو ک مشتریاشو داره جاافتاده ک اگثرا مکانم دارن ولی اونی ک تازه کاره چی باید پورسانتی بیا جلو ک سالن دارا شاید قبول نکنن پس اون تازه کار بدبخت چ کنه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
ببخشید که وقتمو گذاشتم نتمو گذاشتم تا اینجوری باهام برخورد بشه😏

اخه اصلا حرف چیز دیگس مگ من گفتم طرف تازه کاره

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
کمی هم باید مودب تر باشی. و آرام تر حرف بزنی. و کلا پر چونه نباشی. من ۶۰۰ ت میدم ناخن درست میکنم دخت ...

حالا مگ من ناخنکارم یا شما کاری پیش من انجا دادی ومن سرهزینه باهات چونه زدم خخخ

در میاد خوبم در میاد ولی نه برا هر کسی ، کسایی دوره خوب رفتن ، جای خوب اجاره کردن ..

که اونام کلی سختی کشیدن همون اولش این جایگاه به دست نیاوردن برا هر دوره ش کم کمش ۲۰ تومن باید بدن حالا فک کن از شهر دیگه بیان باید هزینه خورد و خوراک و رفت و امدم هست ، باید مدام خودشون را بروز کنن هر روز ی رنگ جدید ی میکاپ جدید میاد ، لوازم ارایشی م که وارداتی و گرووون

حلا چند وقت پیش یه آقا از فامیل میگفت فلانی با ناخن کاری مهاجرت کرده روزی 80 ملیون در میاره با یکی د ...

منم همینو میگم طرف پولدبسختی درمیاره و اگ قراره پولدخفن بده جای شناخته شده مئره پول بیوتی برای قدیمای کاره ن الان ک مث علف هرز سالن ریخته

در میاد خوبم در میاد ولی نه برا هر کسی ، کسایی دوره خوب رفتن ، جای خوب اجاره کردن .. که اونام کلی س ...

میگم سود خاص چنده؟؟؟میدونی تعریف سود خالص چیه ینی تگ اجارخ مکان مواد وسایل وبروز بودن رو بزاری کنار ته جیب برات چی میمونه 

چرا نیست؟!!!!چندساعت مداوم سرپا وایستادن ،اگر حلال نیست پس چیه؟!

بااینا حرف نزن ناموسا خودت بدتر چل میشی

خب اره ولی مگ همش برا خودش میمونه،؟متوجه تاپیک سدی

خوب اول از محله های متوسط شروع میکنن بعد مرحله به مرحله اسم در میکنم میرن محله های بالا 

بعد اینکه گفتی اگه خودت سالن بزنی چندتا مدرک و... میخواد راست گفتی😐🤔

خوب اول از محله های متوسط شروع میکنن بعد مرحله به مرحله اسم در میکنم میرن محله های بالا  بع ...

ی سرچی تو گوگل کن متوجه شی 

ببین وقتی ی محله متوسطی مشتریاتم درهمون حد متوسطن بعد ک میای بالا قبل تو قدیمای بالاشهری هستن وتو برای پرکردن هزینه مکان باس مث اونا هزینه کنی بعد مشتریت اسگله اونی ک نامداره رو ول کنه بیا سراغ تو

ی سرچی تو گوگل کن متوجه شی  ببین وقتی ی محله متوسطی مشتریاتم درهمون حد متوسطن بعد ک میای بالا ...

چه مدونم یه فامیلامون این کار کرد 

من که کلا دست به صورت و مو یکی دیگه بزنم حالم بدمیشه😐🥺

2706