2752
2734
دیر متوجه میشن ولی زمانی ک ما حرص میخوریم منم خدا روشکر بامنه قیدشونو زده

بعضی خانواده ها از اول سر ناسازگاری میزارن حتا بدون اینکه خوبیا  عروس ببینن انگار ما هیزم تر بهشون فروختیم  براش چه کادوهایی گرفتم از طلا بگیر تا لباس چادر برا خودش دخترش به هردوشون انگشتر طلا دادم مسافرت میبردمشون چند باز از خونه بیرون م کردن با بچه تو شکم شوهرمم هیچ نمی‌گفت 

آخه تو این دنیا چند نفر شکل توان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در حال حاضر سفت سخت بامنه  ولییی ۱۳سال با اونا بود وقتی قشنگ با چشم خودش دید هیچ احترامی برا خ ...

منم همسرم شدید با منه مامانش آومد باصدای بلند باهام دعوا کرد وفحش دادمنم جواب دادم همسرم بیرون بود اومد بهش گفتم توسرمو بوسید گفت جواب دادی یانه گفتم آره مجددا بوسم کرد ورفت سراغ مادرش باش دعوا کرد قیدشونو زد 

عزیزدلم محبت باید دو طرفه باشه لطف مکرر میشه حق مسلم 

دقیقا همین  من جوری تربیت شدم که دلم نمیاد دل مادری بشکونم  همیشه میگفتم گناه داره مادره بچه بزرگ کرده حتا یه بار زد تو گوشم ولی من هیچ بی احترامی بهش نکردم 

آخه تو این دنیا چند نفر شکل توان 
دقیقا همین  من جوری تربیت شدم که دلم نمیاد دل مادری بشکونم  همیشه میگفتم گناه داره مادره ب ...

نه دیگه تااین حد قشنگم که روت دست بلند کنن من بودم همون کشیده نیاورد توصورتش. من نمیکشم

2706