2733
2734
عنوان

امروز ناهار چیییی بزارم؟

223 بازدید | 17 پست

قورمه و قیمه و مرغ و ماکارونی و ته چین و آبگوشت جدیدا خوردیم

چه قد پیدا کردن یه وعده غذایی سخته

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

من حوس ماکارونی با نخود سبز قارچ کردم بپزم...

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عدس پلو ، لوبیا پلو ، باقالی پلو

پیتزا ، سمبوسه ، پیراشکی

دمپختک ، فسنجون ، خورش به آلو

خورش بامیه ، خورش آلو اسفناج

این همه غذا

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
نت سرچ کن انتخاب کن 

پآیه غذایی سفره ما ایرانی ها همش این چیزایی که بالا گفتم هی تکراری میشه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
عدس پلو ، لوبیا پلو ، باقالی پلو پیتزا ، سمبوسه ، پیراشکی دمپختک ، فسنجون ، خورش به آلو خورش بامی ...

مرسی عزیزم

خورشت آلو اسفناج چطوره؟ تا حالا نخوردم خوشمزه میشه؟

مرسی عزیزم خورشت آلو اسفناج چطوره؟ تا حالا نخوردم خوشمزه میشه؟

سلیقه ایه دیگه

باید ببینی طعم آلو و اسفناج رو کنار هم دوست داری یا نه

توصیه ام اینه که اگر تاحالا نخوردی یه غذای دیگه هم کنارش درست کن و اینو به مقدار کم بپز

اگه خوشتون اومد دفعات بعد به مقدار زیاد بپز

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
کوفته درست کن یا ناگت چندمدت برنج خوردید

کوفته هم جدید خوردیم🤧

سلیقه ایه دیگه باید ببینی طعم آلو و اسفناج رو کنار هم دوست داری یا نه توصیه ام اینه که اگر تاحالا ...

مرسی غذاهای جدید دوست دارم امتحان کنم

2706