2752
2734

واسه امضام💔

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی کلا خوندم 

خب منم میخوندم قبلا ولی تمام سعیم این بود که جاهایی که با رنگ آبی و سیاه پر رنگ نوشتن یا شماره دارن روی مطالب و زیر شکلا رو بخونم بهترین جاهایی که نظر طراح سوالات رو جلب میکنه هست

م‍‌گ ب‍‌ی‍‌ک‍‌ارم‍ #دن‍‌ب‍‌ال‍ه ب‍‌ی‍‌و 
خب منم میخوندم قبلا ولی تمام سعیم این بود که جاهایی که با رنگ آبی و سیاه پر رنگ نوشتن یا شماره دارن ...

نه میگن جایی که مشخص نیست سوال میدن  سوالایی ریز ی که هیچکس نخونده

نه میگن جایی که مشخص نیست سوال میدن  سوالایی ریز ی که هیچکس نخونده

نه بابا بیشتر سوالات رو از روی نمونه سوالات میارن من جات باشم فقط نمونه سوالات رو تمرین میکنم تا کل کتاب رو بی هدف خوندن

م‍‌گ ب‍‌ی‍‌ک‍‌ارم‍ #دن‍‌ب‍‌ال‍ه ب‍‌ی‍‌و