2733
2734
عنوان

باورم نمیشه این وقت شب شوهرم اینارو بهم گفت😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 34 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چون براش مهمه بهش گوش کنی کم کم سعی کن اعتمادش رو جلب کنی من اصلا موافق نیستم آدم زیر بار حرف زور ...

اره دقیقا موافقم 

من یه دوره گوش میدادم میگف مرد ها فقط نیاز دارن که قدرت شون و نشون بدن و غرور شون حفظ بشه

با اینکه ازشون تعریف کنی و دلبری کنی بهتر همه چی حل میشه اولش همیشه با تعریف شروع کنی (خدایی نکرده اگه قضیه جور دیگه ای باشه کم کم بروز میده اگه نه که حل میشه)

متاسفانه آدم از راه دور واسه همه نسخه می پیچه به خودش میرسه میمونه منم ۱ ساله عقدم ، شوهرم خیلی دوس ...

خیلی کلافم

دوس دارم اگر میخواد باشه انقد بازی در نیاره

ولی از طرفی درکش میکنم

دارم‌دیوانه میشم 

از یکطرف میگم بهش پیام بدم دلشو گرم کنم

از ی طرف میگم چرا نمیداری اون یکم نازتو بکشه🤦🏻‍♀️

ولی من چون هی گفت نمیخواد من و و منو عامل بدبختیش میدونه و اختلافات قدیم ک الان جای توضیح نیست باهاش ...

نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه

ببین متاسفانه عقد از دوران آشنایی و دوستی بدتره ، هم مجبوری بچسبی به زندگیت نمیتونی راحت ول کنی و کات کنی

هم باید یه سری چیزا رو قبول کنی

منم هرکاری کردم نیومد مشاوره ، منم نمیتونم جدا بشم که

ولی بزار یکی دو روز بگذره بعد حضوری با آرامش باهاش صحبت کن ، بگو من تو رو ، زندگی مون و خیلی دوست دارم قبول دارم یه جاهایی شاید کاری کردم ناراحتت کردم ببخشید

ولی من همه کار کردم که تو کنارم حالت خوب باشه ، دوس دارم بدونم چی ناراحتت کرده که این حرفو بهم زدی

شاید واقعا ناخواسته بوده بهم بگو که دیگه تکرار نشه

( کلا منظورم اینه این مدلی صحبت کنی بهتره)

نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه ببین متاسفانه عقد از دوران آشنایی و دوستی بدتره ، هم مجبوری بچسبی ...

آره میدونم این مدل صحبت بهتره

الانم بهش پیام دادم با اینکه میدونم‌باز ضایع میشم 

خیلی کلافم دوس دارم اگر میخواد باشه انقد بازی در نیاره ولی از طرفی درکش میکنم دارم‌دیوانه میشم&nb ...

هروفت باهاش صحبت کردی بعد اون بیشتر بهش توجه کن بیشتر محبت کن ، من تو جامعه دقت کردم حتی مردهایی که خیانت میکنن میرن سمت زن هایی که بهشون توجه میکنن محبت میکنن 

متاسفانه ماها سر موضوعات مختلف غر میزنیم یا ناخودآگاه امر و نهی میکنیم

واسه همدلی،  مثلا بهش بگو درک میکنم همش سرکاری با آدمای مختلف بحث میکنی هزار تا اتفاق میوفته آدم اعصابش نمیکشه ، ولی من دلم میخواد وقتی شب میای خونه شده کوتاه حرف بزنیم که آروم بشی آرامش داشته باشی ......

عزیزم همه چیزایی که گفتم اول طبق حرفای مشاور بوده ، بعد خودم دارم انجامش میدم و فعلا با این روش ها تونستم نگه دارم رابطه مو 

خیلی سخته زندگی متاهلی واقعا ، بعد زن ها هی میگن چرا من توجه نکردی چرا فلان نکردی

ولی مردها هیچی نمیگن یهو رفتارشون عوض میشه

متاسفانه آدم از راه دور واسه همه نسخه می پیچه به خودش میرسه میمونه منم ۱ ساله عقدم ، شوهرم خیلی دوس ...

یعنی پیام به یک زن دیگه داده؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706