2733
2734
عنوان

جهازت چند میلیون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سال 1402 با مبل و تخت و خوابم صد حدود 280 تومن شایدم بیشتر 

ماله من شد 

شوهرم 

ماشین لباس شویی 1401خریده بود 16 تومن 

تلوزیونم 18 تومن فک کنم شاید بیشتر 55 اینچ 

یخچال دوو هم دوقلو خرید 60 تومن 1402

و میز تلوزیون اونم 7 تومن گرفت 

یچیز بهت بگم دخترا اولش ذوق دارن تا می‌تونن صد دست شیشه و ظرف میخرن ولی تو کاربردی اندازه و شیک بگیر تعداد مناسب .چون ده سال دیگ به امید خدا باز وسایلت عوضی می‌کنی یبار بیرون میری چیز جدید مد میشه میخری ولی قابلمه هرچی بخری کمه خیلی خوبه هرگز از مد نمیره همیشه واجب 

البته جنس عالیشو بخر 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

من در شرف خرید جهازم ببین رفتم بازار همه چیز مارکایه اوکی .مثلا یخچال فریزر دوو خوبه .لباس شویی الجی .و...به نظرم یه چیز خوب و مقبول بخوای بخری ۴۰۰ اینا ...من کلا ۵۰۰ دارم اونم میخوام یه ذره هم طلا بخرم .

2706