2752
2734

دخترکم بچه های همسایه رو طبق معمول آورده بود خونه بازی کنند 

یه خواهر و برادر که همیشه خدا دعوا دارند و برادره همیشه خواهر کوچیکترشو زور میگه و اذیت میکنه

منم کنارشون بودم حواسم بهشون بود

دخترم  با لحن آروم و مادرانه به خواهره گفت  حرفای داداشتو گوش کن به برادره میگفت نباید خواهرتو بزنی 

طاقت نیاوردم همونجا گرفتم ماچش کردم مهربونم

اصلا فکر نمیکردم بچم انقدر عاقل باشه

حتی وقتی باز دعواشون شد و میخواست به زور خواهرشو ببره دخترم با همون لحن مادرانه میگفت نترس من باهات میام میرسونمت الان باید بری خونتون فردا دوباره بیا پیشم😅

بعدش به برادره گفتم دیگه بچه ها رو اذیت نکن مواظبشون باش اجازه هم نده کسی اذیت کنه 

گفت هر کی اذیتشون کرد من میزنمشون دخترمم گفت نه زدن کار خوبی نیست نباید بزنی🥰

یه لحظه دخترا مشغول بازی بودن برادره به هم گفت خاله تفنگ دخترتو میدی ببرم خونمون بازی کنم 

گفتم برو به خودش بگو

وقتی بهش گفت دخترم خیلی جدی دست به کمر گفت 

مگه من بهت اجازه دادم نمیشه چرا از من اجازه نگرفتی 

الان باهاش بازی کن فقط😆😆😆

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  

خدااااااا😍شاد و تندرست و موفق باشه جیگر خانوم🥲♥️🧿

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
خدااااااا😍شاد و تندرست و موفق باشه جیگر خانوم🥲♥️🧿

فدات عزیزم🥰

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید