2752
2734
عنوان

کاشکی به لپای دیگران دست نزنین

357 بازدید | 26 پست

بچها من تپلم 

خیلی ام لپ و گونه دارم جدیدا یکمم چاق شدم در حدی ک چشمام رفته تو بگیرید و برید چقدر لپ دارم 

هرکسی ک میرسه لپمو میکشه  لپمو فشار میده 

رومم نمیگیره بگم بدم میاد هعی ام میگن اخ تو چ نزمی چ فلانی 

خواهشا اگر یک تپل دیدین ک لپ داره باهاش این کار رو نکنید

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا دست به سر و صورت بقیه نزنید

تو موهاشون دست نکنید

من موهام فره

وقتی نیست یکی دست نکنه تو موهام یا نگیره فراشو بکشه

میرم مثلا سر کار با بدبختی فیکس میکنم زیر مقنعه

یهو یکی میگیره یه شاخه رو میکشه کل مو رو میریزه بهم

آدم باشید دیگه

بعدم دستایی که معلوم نیست کجا بوده رو تو سر و کله و صورت این و اون نکنید

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595

تا لپتو گرفتن سریع گازشون بگیر دیگه ترک میکنند دختر خواهرم تپله بهش یاد دادم دست مامانجونشو گاز گرفت اونم دیگه ترک کرد   

چیه اینکارا اعصاب بچه را خورد کرده بودن

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
کلا دست به سر و صورت بقیه نزنید تو موهاشون دست نکنید من موهام فره وقتی نیست یکی دست نکنه تو موهام ...

وای گفتی دلم خواست فر موهاتو بکشم 😐😍

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

اول لپاتو بده بعد متن رو میخونم😁❤️

دخالت کردن توی زندگی دیگران و قضاوت کردنشون کار انسان های بی ملاحظه و بی فرهنگه...چه تو مسائل بچه آوردن باشه چه ازدواج چه شغل چه هر چی...انسان های عاقل فرهنگ سازی می‌کنند،تبلیغ می‌کنند،آگاه سازی می‌کنند!زندگی شخصی با زندگی اجتماعی فرق میکنه...زندگی شخصی چیزیه که بین خودت و خانوادته و زندکی اجتماعی چیزیه که تو برای جامعه به اشتراک میذاری.پس انقدر نگید به خودم مربوطه به خودم مربوطه حتی طرز صحبت کردن شما توی خیابون به بقیه مربوطه...فقط انسان های بی تمدن جامعه رو برای خودشون میدونن یه انسان متمدن آرامش جامعه رو بهم نمیریزه.ریشه فلسفه اعتقادات از چهارچوب ها گرفته میشه یا حتی میشه به پوشش تشبیهش کرد...و یک انسان بی لباس عریان خطاب میشه نه پوشش متفاوت.کسی که به بد دهنی اعتقاد داره اعتقاد نیست بی اعتقادیه.پس هر اعتقادی قابل احترامه ولی بی اعتقادی ارزشی نداره پس پایبندی به بی اعتقادی طنزی بیش نیست.انتقادپذیر بودن خوبه ولی انتقاد یه انسان عاقل و بالغ رو می‌پذیرم.به نظر و رفتار انسان ها نگاه نکن نصفشون دلیل کارهاشون رو نمیدونن اگر میخوای راه درست رو بری دنبال حقیقت برو.
2706