2733
2734
عنوان

بچه

44 بازدید | 2 پست

خانم @marmar13409     ببخشید تاپیک تک فرزندی قفل شد مجبور شدم اینجا این پیام براتون بزارم

توروخدا از دست من دلخور نشید من توی تاپیک قبلی هم گفتم که روی صحبتم با کسایی هست که شرایطش دارن اما به خاطر یه دلایل مسخره تن به بچه دار شدن مجدد نمیدن😔

شما اینجوری که من متوجه شدم فکر میکنم شرایطش ندارید خب دیگ شده توکلتون به خدا باشه من اصلا قصد نداشتم که شمارو از آینده بچتون ناامید کنم یا... نه نه اصلا فقط از خودم و نیازهام گفتم 

من براتون دعا میکنم که اگه به صلاحه شرایط برای بچه بعدی فراهم بشه اگه هم نیست بچتون انقدر خوشبخت بشه که اصلا یادش بره این روز هارو🥰

خدا ان شاءلله به زندگیتون آرامش بده فقط توروخدا از آینده ناامید نشید شما همین الانش مادرید اگه نمی‌تونید بچه دیگ بیارید پس لاقال یه مادر شاد و سرزنده باشید برای بچتون دل به دلش بدید هواش بیشتر داشته باشید سعی کنید اگه شرایطش دارید بیشتر توی جمع های فامیلی ببریدش مثل یه دوست براش باشید تا یه مادر تا لطمه نبینه ان شاءلله😍

با آرزوی خوشبختی و آرامش روز افزون❤️❤️

خواهش میکنم اگه این پیام منو خوندید یه واکنش نشون بدید من نگرانم شما از دست من ناراحت شده باشید حلال کنید توروخدا من قصد بدی نداشتم🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید