2733
2734

من یکساله طلاق گرفتم و بچه هم ندارم چندوقت پیش خواب دیدم که یه دختر خوشگل با قنداق سفید ، که تقریبا خیلی بهم شباهت داشت بدنیا اوردم بعدش هی میگفتم به نیت حضرت مریم ؛ اسمشو مریم میزارم  با اینکه من چه توو واقعیت چه توی خواب از اسم دیگه ایی خوشم میومد اما به نیت حضرت مریم اسمشو مریم گذاشتم .. 

خیلی عجیبه کسی هست بتونه تعبیرش کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان کجای حرف های من توهین بود 

این همه برات آرزوی خوشبختی و موفقیت کردم 

عیبی نداره زمان بهت تک تک حرف هامو ثابت می‌کنه به هر حال منم علاقه به صحبت با شما رو ندارم 

برای کسی که وقت گذاشته برات خونده نوشته ارزش قایل شو 

شمام اول جنبه پیداکن تایپیک بعدش بزن چون وقتی تایپیک می‌ذاری یعنی من نظر موافق یا مخالف رو میپذیرم 

من دلی نشکستم ولی شما قطعا هم دل شکستی وهم اهانت کردی وکارما جوابگو آدم هاست 

لطفاً دیگه جواب نده وبحث نکن چون دیگه نخونده پاک میکنم 

هرشب. بخونم یا فقط یکبار ؟؟؟؟؟ دوستم بهم گفت به نیت حضرت مریم شمع سفید روشن کن منم روشن کردم 

می تونی به یه فرد درمانده‌ کمک کنی

یه بار بخون

تونستی هرشب بخون

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان