2733
2734

انقد جدی و قاطعانه گفت یه لحظه فکر کردم الان مغزم خشک میشه

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

معز سرت نمیدونم😅 ولی برا کبد وقلب اب یخ سمه

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اب یخ نخورم تشنگیم رفع نمیشه اصلا

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
من اب یخ نخورم تشنگیم رفع نمیشه اصلا

عادت بدی ترکش کن

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

مغز سر جدید بود اختراعی مادرم.

من شنیدم وقتی از حمام یا استخر خیلی گرم و داغ بیایی نباید اب سرد بخوری

باعث سکته میشه 

حالا صحت علمیشو نمیدونم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .
مغز سر جدید بود اختراعی مادرم.

مادراهمی چی بلدن این قانون نانوشته است حتما درست میگه 😂

من شنیدم وقتی از حمام یا استخر خیلی گرم و داغ بیایی نباید اب سرد بخوری باعث سکته میشه  حالا ص ...

به نظرم درسته چون بدن یهو بهش شک وارد میشه.

مثل لیوان اب داغی که توش اب سرد بریزی ترک بر میداره

ولی من هربار کارم همینه و هیچیم نشده چون داغی حموم دمای بدنم بالا میبره تشنم میکنه...بعدش اب سرد میخورم خیلی لذت بخشه...انگار اب سرد بریزی رو اتیش تنت...یهو همه اعضای داخلی بدنم میگن آخییییش

من شنیدم وقتی از حمام یا استخر خیلی گرم و داغ بیایی نباید اب سرد بخوری باعث سکته میشه  حالا ص ...

به نظرم اگه چای داغ بخوری بعدش اب سرد بخوری بده.

که بازم من همینکارو میکنم چون چای داغ تشنم میکنه 😂 کلا حرارت تشنم میکنه.

عزیزم کامل درست میگه مادرت من طب سنتی بلدم طبع آب سرده ؛ اگه با یخ خنکش میکنی که سودازاست مثل یه خشک کن عمل میکنه همین باعث میشه تعادل بدنت بهم بخوره ...

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم 🍃❤️                             وَحَنیْنی ألیکَ یَقْتُلُنی ...❤️‍🩹💌
به نظرم درسته چون بدن یهو بهش شک وارد میشه. مثل لیوان اب داغی که توش اب سرد بریزی ترک بر میداره ول ...

کبدت داغه که اینجوری ولع داری به آب خنک مزاجتم صفراویه 

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم 🍃❤️                             وَحَنیْنی ألیکَ یَقْتُلُنی ...❤️‍🩹💌