2733
2734
عنوان

تصادف کردیم کم مونده بود بمیرم

407 بازدید | 12 پست

خیلی حالم بده

امروز خیلی روز خوبی بود رفتیم خرید موقع برگشتن سر کوچه شوهرم رفت از سوپری خوراکی بگیره ی ماشین که راننده مست بود از پشت محکم زد به ماشین ما..منم داخل ماشین بودم سرم محکم خورد به شیشه..سرم شکسته..چشام سیاهی میرف گاز ماشین همینجوری داشت خارج میشد..ماشینم روشن بود..هر لحظه ممکن بود ماشین آتیش بگیره به زور خودمو انداختم بیرون.. راننده در رف..منم افتادم..بیمارستان بردنم و عکس اینا گرفتن..گفتن شب بمون با رضایت خودم اومدم خونه

خیلی حالم بده..بی ماشین موندیم..ماشین ترکیده😔یارو هم در رفته

پس انداز میکردم که عوضش کنیم حالا چی..همینم از دستمون رفت..

ای وای همین خودت چیزیت نشده بخدا ی قربونی داره حداقل ی خروس بکشین صدقه بدین خداروشکر ک خودت چیزیت نشده نگران نباش عزیزم همه چی درست میشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

حتما و قطعا حکمتی داره صدقه بدین و خداروشکر کنین که اتفاقات بدتر نیفتاده.

رازق یکی دیگه ست.صلاح باشه میرسونه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای وای همین خودت چیزیت نشده بخدا ی قربونی داره حداقل ی خروس بکشین صدقه بدین خداروشکر ک خودت چیزیت نش ...

خیلی ترسیدم بخدا فک کردم مردم اصن..یلحظه گفتم روحم از بدنم خارج شد..واقعا آدم از ی دیقه قبلش خبر نداره.. ضرر مالی بزرگی هم برامون بود..فرارم که کرده..

خدا لعنتشون کنه مست میشینن پشت ماشین باز یادم  به دوست کلاس زبان پسرم افتاد 

خداروشکر برای شما به خیر گذشت 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
خیلی ترسیدم بخدا فک کردم مردم اصن..یلحظه گفتم روحم از بدنم خارج شد..واقعا آدم از ی دیقه قبلش خبر ندا ...

عب نداره الان فقط ارامش خودتو حفظ کن پول میادو میره ی صدقه بزار کنارحتما

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
دوربین نیست ک چک کنید پلاکشو گیربیارین

رد روغن ماشین طرف که ریخته بودو تا یجایی دنبال کردن تقریبی میدونن کجاس

شوهرم رفت گف ی ماشینی توو یکی از همون خونه ها داخل حیاط بوده عین اون ماشین فقط شماره پلاکو ندیده..الان رفته اونجا نشسته تا اگه اون باشه در نره

روشن شد پلاکو میبینه اون نباشه باید بره دنباله دوربینا..تصادفایی که طرف در میره سه چهار ماه ماشینارو میخوابونن کلی الافی داره

ماشین مام که جای سالم نمونده ازش