2733
2734
عنوان

وای تاساعت ۶ تموم میشه یعنییی😂🌝

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 62 پست
بلهه آره فصل سه رو فقط یه کم از آخرش واسم جدیده وگرنه اوکیه

خب پس سفت بشین بخون موفق باشی اره میتونی تمومش کنی 💖

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای تا کجا خوندیی منم احساس میکنم واقعا دارم ارور میدم

۱ و نصف ۲ سرعت هم ک اصلا بلد نیستم 

درصد خلوص بازده هم موند اه 

۳ سخته ؟ اگ اسونهربرم یکم بخونم

ریپ نزن.فمیدی؟😐

منم فصل یک وسه روتاالان خوندم😅 فصل سه روهم دوصفحه مونده

فصل دوهم یکم خوندم خیلی کم

ولی هیچی یادم نمیاد خیلی چیزارم باید الان بخونم کلا مغزم داره به فنامیره

احتمالا بایدترمیم کنم نمیشه

ازدیشب کلا نخوابیدم 

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
وای بریم بخونیم که بدبختیم یعنی فقط بدونم کی فرجه ها رو تعیین میکنه جفت پا میرم تو حلقش

من عاااااشق شیمی بودم دانشگاهم شیمی خوندم

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
اوهوممم ممنونمم❤🫂

خواهش عزیزم 💖

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
۱ و نصف ۲ سرعت هم ک اصلا بلد نیستم  درصد خلوص بازده هم موند اه  ۳ سخته ؟ اگ اسونهربرم یک ...

سه اگه خونده باشی راحته همش چرت وپرته

سریع جمع میشه فقط من انقد ترکیب شیمیایی دیدم مغزم ارور داده دیگه  پلی آمیدو گذاشتم بعد نمازم بخونم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
2706