2752
2734

سلام وقتای که خیلی خسته م نمی دونم چطور میخوابم مثلا دهنم باز میشه یا خروپف میکنم چندباره شوهرم به روم میاره ناراحت میشم دوست ندارم کنارش بخوابم پسرمو میذارم وسطمون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو نگاه نکن ....حالا انگار خودشون چی ان شبا جوری خرناس میکشن کل ساختمون میلرزه با اون دهن گنده شون

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

بگردم برات که بهت حس ناکافی بودن داده 

اصلا توجه نکن خیلی هم زیبایی 

والا آدم خوابه اختیارش دیگه دست خودش نی

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹
چقد بی ملاحظه س .... یکبار از خودش وقتی خوابه فیلم بگیر و نشونش بده

من این چیزا واسم مهم نیست هیچ وقت به روش نیاوردم انسان وقتی می‌خوابه دست خودش نیس که

2706