2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوس پسر یا دوست؟ 

دوس  پسرم نیست اما دوستمه

چند روز قبل از تولدم با اینکه باید برمیگشت جایی که زندگی میکنه که ایران نیست، ولی یه هفته قبل ترش اومد شهر من و تولدمو تبریک گفت 

واقعا فهمیدم منو دوست داره 

هی هوا بدتر شد... مسیرا تاریکن... 
دوس پسر یا دوست؟  دوس  پسرم نیست اما دوستمه چند روز قبل از تولدم با اینکه باید برمیگشت ج ...

،😍😃

حس خوبتو درک میکنم

منم برای اینکه فقط بتونه از کنارم رد بشه  تو خیابون مث بقیه ادمای عادی و ببینتم و اصن هیچ حرفیم باهام نزنه

از خود زنجان تا خود اهواز بلیط گرفته با کادو

وجود این ادما  تو زندگی باعث میشن زخمای ما خوب شن  وجودشون نعمته:)♡

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 
،😍😃 حس خوبتو درک میکنم منم برای اینکه فقط بتونه از کنارم رد بشه  تو خیابون مث بقیه ادمای عا ...

درد و بلاش تو سر آدمای بی عرضه عشق دلم🫂❤

پایدار باشید 

هی هوا بدتر شد... مسیرا تاریکن... 
درد و بلاش تو سر آدمای بی عرضه عشق دلم🫂❤ پایدار باشید 

الهییی

همچنین شما😍❤خوشحالم ک‌ با آدم درست حسابی هم صحبتی

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :)