2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پاک نمیشن باید خودتون حذفشون کنید از طریق ایشون ... لطفا تاپیکاشونو بخونید راجب چگونگی حذف تاپیک و ساعت و روز کاری توضیح دادن

@niniyar_1    

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
اکانتمو پاک کنم چی بعدا میشه شماره بزنم دوباره بیاد

تعلیقم بکنید تاپیکاتون و همچنین اکانتتون برای بقیه کاربرا قابل مشاهده میمونه

اون تاپیکایی که پستی داخلش کسی نذاشته میتونید با اون سه نقطه زیر پست خودتون حذف کنید تاپیکو.

اگه تعلیقم کردید از طریق تماس باما در پایین صفح میتونید شماره سیمکارت کاربری رو بگید تا دوباره فعالش کنن 

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
یعنی یکی شماره مو بزنه بخواد بیاد رو اکانتم میشه

تعلیق اگه بشید بله میتونن درخواست بدن باز بشه و رمزم اگه ندارن فراموشی رمزو میزنن

اگرم سیمکارتتون برای کسی دیگس هم میتونه شمارتونو وارد کنه و فراموشی رمز بزنه حتی در زمانی که کاربریتون اینجا فعاله

پس چیکار کنم  کاش عضو نمی‌شدم نمیشه کاری کردکه با شمارم نفهمن عضوم

یه تاپیک داخل تاپیکای من هست اولش ❌ داره اونو بخونید

خوندم ولی متوجه نشدم توضیح میدین لطفا

یه کده باید وارد کنید تو همون سیمکارت که باهاش کاربری ساختید تا پیام عضویت سالانه از طرف سایت براش ارسال نشه و بقیشم هم کامل توضح داده شده

2706