2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولشه  مردا اولش فکر میکنن راحت شدن اما بعد به مدت میفهمن تازه چیشده دقیقا همون زمان ک خانوم ا ...

ولی من دیگه اون ادم سابق نمیشم کل عشقمو براش خرج کردم اخرشم طلاق

با اینکه مهریمم اجرا گذاشتم ولی نمیدونم دلشو به چی خوش کرده که حالش خوبه

ولی من دیگه اون ادم سابق نمیشم کل عشقمو براش خرج کردم اخرشم طلاق با اینکه مهریمم اجرا گذاشتم ولی نم ...

خوشی زده زیر دلش فکر کرده ک همه مثل تو میشن صبور باش میبینی بعدشم ان شاالله روزای خوب میرسه

مطمئن باش اون بدون تو هر روز با يكيه . اشتباه ميكني كه اشگ هاي خودتو براي اون آدم ميريزي . اگر براي خودت گريه ميكني اشگال نداره . گريه كن كه سبك بشي . ولي اگر از عشق اون گريه ميكني ديگه اين كارو نكن . 

دلیل جدایی تون چی بود؟

از همون اولش خسیس بود رفتیم خرید برای محضر پول مانتو شلوارمو نداد به ارایشگاه گفته بودن این عروس نیست فامیل عروسه منم ک ساده میکاپ کار از طلاهام فهمید عروسم گف دارن گربه رو دم حجله میکشنا حواست باشه کلی خرج کردم برای کت و شلوارش اما دریغ از هزار تومن خرج کردن برای من گوشیش تو خونمون جا مونده بود رفتم تو گوشیش کلی اکانت دختر بالا اومد و میزد زیرش کتکم میزد به خونوادم فوش میداد حتی میخواست وام ازدواج منم ببره که ندادم بهش اخرین دعوامون این بود که از سرکار اومد خونه ما گف اتاقتو جمع کن یالا گفتم باشه گف لباسای منو انداختی لباسشویی گفتم نه میندازم داشتم جلوش پیچ یه صندلی رو محکم میکردم ولی اون با خیال راحت رو تخت بود داشت گوشیشو چک میکرد برگشت گف لباس تکراری زیاد میپوشی منم روی پدرو مادرم فشار بود برای جهزیه نمیتونستم برم خرید گفتم من ازدواج کردم خرج و مخارجم با توعه از این به بعد رفت و به همه گفت زبون درازه و ازم پول میخواد و فقط منو به خاطر پولم میخواد حالا حقوقش ۸ میلیون تومن بود 

2706