2752
2734

چقدر ضرب المثل به کار بردی امشب😐🤨

میشه اگه تاپیک دعا دیدین یاد نامزد منم باشید؟  من عاشق مردیم که دچار سرطان خونه سنش هنوز حتی به ۳۵ نرسیده عاشقشم..اونم عاشقمه__ ۱۲ خرداد😭😭فهمیدم جز سرطان ام اس هم گرفته😭😭😭مثل جونمه بازم همه میگن ازش جدا شو ___ درسته خیلی باهم دعوا میکنیم ولی نمیتونم یه لحظه هم تصورکنم دیگه نیست پیشم😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی غاز بی اعتباره جایی ک راهش میدن دیگه در شان مرغ نیست ک بخان راش ندن برتری مرغ 

یعنی غاز اعتبارش از مرغ کمتره 🤔

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

بنظرم ینی غاز از مرغ بهترع و برتری دارع 

اگ ی جایی دیدی غازو راه دادن صد در صد مرغم را میدن

یا برعکس شد اه گیج شدم🫠😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706